Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van a barátnőm mellett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy tökéletes, gyönyörű, ráadásul nagyon okos barátnőm. Amikor elmegyünk bulizni, mindig csak őt veszik észre a fiúk, hozzá mennek oda, nála próbálkoznak, engem meg észre sem vesznek. Már semmi önbizalmam nincs mellette. Mit tehetnék?
2013. jún. 7. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hogy nézel ki? Lehet az miatt nem vesznek észre.
2013. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya én sem, de mellette elbújhatok.
2013. jún. 7. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha egyedül mész bulizni? Akkor is semmi?
2013. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 The Other ***** válasza:

Megadod a barinőd számát? :)


Vagy mit kellene a kérdésre reagálnunk?

2013. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, srácok, és látják hogy a barátnőd tényleg szép, lehet (sőt biztos) rá akarnak hajtani, és/vag próbálnak kiszorítani a "helyedről" .... ha zavar, akkor nem menj el bulzni vele, vagy menjtetek, de máshová, más társaságba..

Szerintem meg butasűűg, hiszen örülnöd kéen hoyg fogtál egy okos intelligens és szép lányt magad mellé.

2013. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A lányok azért barátkoznak náluk rondább lányokkal, vagy dagadttabbal, hogy őket vegyék észre ne a másikat. szerezz egy ronda/dagadt barinőt magadnak te is.

De ez amúgy komoly.

2013. jún. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom amúgy emiatt elveszíteni a barátságát, mert szeretem, csak olyan rossz így.
2013. jún. 7. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2021. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!