Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Hogy lehet eltűntetni?

Figyelt kérdés
Szeretem a zenét. Egy szimfonikus zenekarban vagyok szoló hangszeres Londonban. Filmzenéket játszunk. Van egy rész, az egyik zenében amit még korábban hallgattam amikor beleszerettem egy lányba. Ez a lány nagyon nagy csalódást okozott nekem. Azóta azt a zenét nem tudom meghallgatni, mert annál az ominózus résznél nagyot dobban a szívem és nagyon rosszat érzek. Régi emlékek jutnak eszembe róla. Amikor még szerettem, és most ez van. Na pont ezt a számot játszuk zenekarral, nem esik jól mert a korábbi érzések jutnak eszembe és azokat érzem. Szörnyű! Hogy szabaduljak meg tőle?

2013. jún. 8. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
playback
2013. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Próbáld elterelni a gondolataid, ne a zenére figyelj.
2013. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mi az a play back? Ne figyelek a zenére? :D zenész vagyok, nem hogy hallgatom kell a zenét miközben csinálom, de a többi szóltamra is figyelnem kell:D
2013. jún. 8. 00:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg arra figyelj, nehogy elrontsd:D

Koncentrálj "túlzottan" arra, ahogy játszol.

Amúgy milyen hangszeren játszol?

2013. jún. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
bmeg, zenész vagy és nem tudod mi a playback? xdxdxddx idiot
2013. jún. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kürtös vagyok:) és nem tudom mi az a playback. Klasszikus, komoly zenét játszom. Szimfoniakat, és filmzeneket játszom. Úgy nem tudom mit jelent, ahogy te azt hogy lento:D bár néha én sem tudom mit jelentenek a zenei utasítások :D
2013. jún. 8. 15:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem :D a playback nem mi értelme? Ha playbackrol menne a zene akkor semmi keresnivalom nem lenne ott. Ott egy zenekar hús vér emberek... Mi állítjuk elő a zenét. Hidd el sokkal jobb :)
2013. jún. 8. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:
nem lehet eltüntetni, én azt csinálnám, hogy odaképzelném a lányt magam elé, mintha csak ő lenne ott, senki más, mintha neki játszanám a dalt, elképzelném, hogy játszom neki, beleadok apait anyait, tele érzelemmel, fájdalommal, hogy érezze mennyire szerettem őt és mennyi mindenre képes lettem volna érte!!
2013. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt az ilyen képzettársításokat felül lehet írni. Néhány próba után már a próbák és az előadások hangulata társul majd a zenéhez, így apránként enyhül a szorítás, majd ha már eleget hallottad, játszottad, akkor már nem is fogsz rá emlékezni.


Másrészt pedig annak is a jele ez, hogy ezt az érzést még nem dolgoztad fel magadban, csak elnyomtad. Ilyen szempontból nem jön rosszul, hogy most valami előhozza. Nézz szembe vele, dolgozd fel, mindez összekapcsolódik közben szépen felülíródnak a társított kapcsolatok, aztán majd csak mosolyogsz amikor hallgatod.


Totál átérzem amúgy, amit írsz. Van egy nóta, amit a barátnőm pont akkor hallgatott folyton, amikor önértékelési válságban volt és a szakítás szélén voltunk. Vagy egy évig mindketten a szakadék szélére sodródtunk lelkileg, ha meghallottuk. Azóta feldolgoztuk, ami kettőnk között történt, és nevetünk, ha megszólal a dal. Továbbra is azt a korszakot idézi meg a szám, csak azt az emléket már nem egy késszúrásként éljük meg.

2013. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! ez így van! :)
2013. jún. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!