Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan fiúk/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki0617 kérdése:

Vannak olyan fiúk/férfiak, akik azért nem mernek kezdeményezni a lányoknál, mert zavarban vannak előttük? Lehet ez oka annak, hogy nem tudnak kommunikálni a lánnyal, ha kettesben vannak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akik ezért nem mernek kezdeményezni és ebből következően azon is aggódnak hogy mi lesz ha kettesbe maradnak velük miről fognak beszélni. Ez nem bunkóság, hogy nem beszélnek csak egyszerűen nem túl bőbeszédűek vagy zavarba vannak de előbb utóbb nekik is megered a nyelvük főleg ha kölcsönös az érdeklődés. Lányok nyugodtan kezdeményezzetek ti is!
2013. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Naná, hogy vannak, én is pont ilyen vagyok! Talán ezért sem volt még soha barátnőm.


31/f

2013. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2-,eshez, csak én 17 vagyok
2013. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azért valahogy csak kimutatjátok az érzéseiteket a lánynak, ha bejön nem? Ha szavakban esetleg nem is, akkor másban, máshogy? Honnan lehet tudni egy ilyen fiúról/férfiról, hogy tetszem neki?
2013. jún. 8. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is zavarban szoktam lenni. Általában ha valaki tetszik akko sokat szoktam nézni. Próbálj vele beszélni, te kezdeményezd a beszélgetést, és közben rájössz, hogytetszel e neki. Ha már beszéltetek párszor felbátorodik.
2013. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is eléggé félénk típus vagyok, én pont, hogy nem nézek rá, nem keresem a szemkontaktust.

Viszont, ha egy picit is kezdeményez a másik, úgy én is közeledek, ha szimpatikus, felbátorodom.

Mondjuk nem tudom, mennyi idősek vagytok, mert, attól is függ.

2013. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ezért nem közeledek.... 18/f
2014. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!