Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A legtöbb fiúnak a plázacicák és az fullra sminkelt póthajas lányok tetszenek.Aki meg egy kicsit is különbözik ezektől a lányoktól,ők meg le vannak nézve.Gondolok itt az alternatív stílusú lányokra.Mondván,hogy ezek a lányok nem szépek...


17/L


2013. jún. 9. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez megint általánosítás... Nem minden pasinak csak azok tetszenek. 23/F
2013. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne kezdd te is
2013. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez észrevétel.
2013. jún. 9. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
neee, megint egy általánosítás....
2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

húú de nagy hülyeséget írtál, ne haragudjál. Túlságosan általánosítasz. Nézz körül itt a témákban, és látsz ugyanilyen témát lányokkal kapcsolatban :D

Nekem pl. egyáltalán nem jönnek be a plázacicák, mert egy földi krumpli is többet gondolkozik, mint ők.

2013. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem általánosítás,hanem észrevétel.Én ezt így tapasztaltam.
2013. jún. 9. 17:16
 7/11 kranpusz ***** válasza:
nekem spec. a "normális" lányok jönnek be. Ha értelmesen el lehet vele dumálni meg van életcélja akkor mindegy hogy plázacic vagy alternatív zenét hallgató leányzó. Szóval nem az a fontos hogy milyen álarcot hordasz hanem hogy mi van bent...nemde?!?!?
2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért mindenki az izmos, pénzes pasikra bukik?.. ugyanez.
2013. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5ös, te is általánosítasz.. :D nem mindegyik plázacicának kikiáltott leányzó üresfejű. Vannak olyanok akik sokat adnak a külsejükre, de közben okosak. Persze nem a többségük.. :D
2013. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem így működik a dolog. De ha belegondolsz, akkor ti is úgymond lenézitek az átlag, esetleg kicsit jóképű de nem befolyásos fiúkat, legalábbis sokszor így érzik, én is tapasztaltam. De ez szerintem nálatok is így működik, s mi se nézünk le, egyszerűen embertípus és embertípus. Van, akinek tetszel, csak nincs bátorsága odamenni, és van, akinek nem tetszel, de van bátorsága odamenni ahhoz, aki neki tetszik, és ezeknek a ritkább kombinációi. Szerintem nem tetszik feltétlenül minden fiúnak a "plázacica", csak megvan az a mocskos fantázia sokban.
2013. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!