Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszok és szívtelenek, felszínesek a lányok?

Figyelt kérdés

Csúnya vagyok és mindig csak visszautasítást kaptam csak azért mert nem vagyok jóképű és gazdag nameg nincs ferrarim se.

Hogyan változtassak ezen?


2013. jún. 9. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Ronda vagy tezsvírem így jártál szokj hozzá!


Vagy menj papnak aztán misézgess hátha a mennyországban megkapod amit itt nem.

2013. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy :'(((((
2013. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%

#2


Ha ez igaz lenne akkor nem lenne igaz az amit az utcán látsz: az átlagos-ronda emberek mindig szólóban tolják.

2013. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
LOL a 2. válaszoló is bánt téged :D Tényleg gonoszak a lányok.
2013. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Na és vajon miért? Nincs barátnője és ezért egyből az összes nő egy szívtelen szuka lesz. Gratulálok. Szerinted van olyan nő, aki egy ilyennel kezdene bármit is?
2013. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Jön napra nap új év válik tavalyra

Nincs ami a

Szerelmet visszacsalja

A Mirabeau-híd alatt fut a Szajna


Jöjj el éj az óra verjen

Száll az idő itthagy engem"


Apollinaire: A Mirabeu-híd - Vas István ford.

2013. jún. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ez egy provokatív kérdés, direkt gúnyolja ezzel azokat,akik ilyesmiket szoktak kérdezni.
2013. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Miért ilyen gonoszok és szívtelenek, felszínesek a srácok? Minden nőt egy kalap alá vesznek, és ronda dolgokat mondanak rájuk.

;)

2013. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Miért ilyen gonosz a fagyi, hogy drága is, nem is elég nagy egy gombóc, és a nagy hőségben hamar elolvad, nehogy sokáig élvezni lehessen az ízét, ha már vesz az ember?:( Mondjuk velem nem tud kiszúrni, hamar megeszem, mielőtt elolvadna hamm-hamm :)
2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem gúnyolok én senkit a lányok 99.99%a igen is ilyen :'((
2013. jún. 9. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!