Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gonoszok és szívtelenek, felszínesek a lányok?

Figyelt kérdés

Csúnya vagyok és mindig csak visszautasítást kaptam csak azért mert nem vagyok jóképű és gazdag nameg nincs ferrarim se.

Hogyan változtassak ezen?


2013. jún. 9. 19:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Azért, mert azonosítja a rondát a szemét lúzerrel, például, tehát belsőleg már alapból taszító. Ergo nem lehet objektíven megítélni.

Meg most nem arról van szó, hogy ronda-nem ronda valaki szimplán, mivel ha az ember közli, hogy a ronda ronda és a szép az szép, az még nem azt jelenti a témába vágva, hogy felszínes, hanem, hogy van szeme. :D Ha azt mondanám egy ronda pasiról, hogy de az szép, akkor kapásból hazugnak mondanátok, nem? Vagy az ízlés és értelembeli képességeimet kérdőjeleznétek meg.

Itt most arról van szó, hogy a kinézet alapján találkozna-e az ember lánya az illető pasival, adna-e neki esélyt. Ha pedig valaki az általa játszott karakter alapján eleve unszimpatikus, akkor ugye nem csak a kinézetről van szó. Na ezért nem lenne fair.


Szóval végigmegyek rajta akkor.


John Dilworth: igen, csúnya, de ezen a képen elég öregnek is látszik, nem tudom, hány éves, de ezért nem tartanám magamhoz illőnek. Viszont a nevetése alapján lehet humora, ami jó pont.


A gyűjteményben nők is vannak. Fölső sor második kép: ő is már korosabbnak látszik, ezért nem jönne szóba, és a bajusz nem tetszik alapból (bajuszos férfi egy volt, aki tetszett, Tom Selleck XD). Alsó sor 2., vele például simán találkoznék kinézet alapján. Utolsóval nem tudnék barátságon kívül többet elképzelni, mert nem jön be a mackós típus és ő azért intenzíven túlsúlyos. Ha tenne azért valamit, hogy legalább csökkenjen a testsúlya és formába hozza magát, akkor meggondolnám, ha egyébként stílusra, emberre szimpatikus volna.


Himmlerre politikai okokból passzolok.


Palpatine ugye egy kitalált és gonosz szereplő. Megszemélyesítője volt Ian McDiarmid, róla sajnos nem találtam fiatalkori képet, úgyhogy nem tudok véleménytr mondani, másik megszemélyesítője Clive Revill, akit viszont még jóképűnek is lehetne mondani objektívan. (Itt van egyébként a másik baj az ilyen filmszereplőkkel, a színész sokszor egész másként néz ki, mint a karakter.)


Gumpy a Jagged Allianceből: ezen a képen irtóra nem szimpatikus, de rondának nem mondanám, max átlagosnak.


Kubica: nem szép, de nem is olyan ronda. Kicsit magas a homloka, viszont szép a haja, szuggesztív a szeme, és bár kicsi a szája, de szépen formázott. Az állkapocsrésze elég keskeny, ami nem túl férfias, de meg tudnám szokni. Ellene kapásból semmi kifogásom nem volna.


Gyurcsányt politikai okból hagynám megint csak, ráadásul őróla is fiatalabb kép kellene, biztos nem egy férfiszépség, de ő is elviselhető kategória lenne külsőre.


Grima: na nem voltam rest, megkerestem a megszemélyesítőjét. Ez a kép már nem olyan vész, bár kicsit félelmetesen néz, szóval neki a karakterrel kéne bizonyítani azért, hogy nem kell félnem tőle. [link]

Ki tudja, lehet egy igazán melegszívű ember.

Ezen meg még jóképűnek is lehetne mondani.

[link]


Piton? :) Alan Rickman, kifejezetten szexi pasi, még akkor is, ha szőke.


Lakatos, rá magad is mondod, hogy fogynia kéne, meg fiatalodni is. Apám lehetne kép alapján.


Pettigrew, azaz Timothy Spall. Na ő az, akire kapásból azt mondom, hogy nem jön be. Viszont pl. ezen a képen, ha sötét hajú lenne és kicsit fogyizna, akkor Pierce Brosnanra emlékeztetne. [link] Viszont szintén idős (igen Brosnan is az hozzám).


Ezt a quasimodót nem tudom, az Athony Quinn féle változat? AQ eléggé férfiideálnak számított, nekem speciel nem jön be.


Mr. Bean. Őrá szerintem ismeretlenül nemet mondanék, nem szimpatikus nekem. De a haja pl. elég szép.


Star Trek OSH: Nekem ő kimaradt szerintem, ismeretlenül semmi bajom vele (csak szerintem megint picit fiatalabbnak kéne lennie hozzám). Őt ez alapján a kép alapján sem mondanám csúnyának, csak annyi a szépséghibája, hogy erősen kopaszodik, viszont kifejezetten karakteres arca van.


Rajzolt figura - na jóóóó XDDD. Ezt azért nem veszem komolyan.


A banda, igen, ők tényleg csúnyák az én szememben is ezen a képen, de nem annyira extrém, hogy ne lehetne ellensúlyozni. Tehát a belső fontos lenne, hogy valamennyire megismerjem előre.


Stefano Domenicalli - átlagos, nem ronda

Briatore öreg

Popeye - hát ha olyan lenne az életben, mint ahogy Robin Williams játszotta, akkor bírnám. :)


Zámbó, Jáksó nem, ők nem szimpatikusok.


Goebbels igen, csúnya, ő csak kinézet alapján a nem kategóriában lenne (viszont Latabár Kálmán sem volt szépség...).


Az ifjú W. Churchill: [link]

Szerintem kajálnák a mai fiatal lányok.


Kharthikeyan (ha jól írom): [link]

Mi baj vele? Max átlagos, na jó, ha akarom láthatom rondának, de ez pl. képtől is függ.


Sas József, nem, róla mondjuk nem találtam fiatalkori képet.


Szegedi Csanád: már megint egy politikus. Brrr. :) Viszont ha lefogyna, nem nézne ki olyan rosszul, és szép a szeme.


Ecclestone: öreg, na ez mondjuk egy fiatalabb képe. [link]

Nem jönne be, ez már határeset nálam a csúnya felé, de azért még nem szaladnék világgá sem tőle. Szóval nem tudom.


Czollner: ő az az átlagos pasi, aki alapból éppen a semmilyensége miatt nem jön be. Képen. Lehet, hogy nem fotogén, viszont nem is unszimpatikus.


Bocs, most befejezem, folyt.köv. később. Azért kíváncsi leszek, ebből mit szűrtök le.

2013. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Na akkor pontoítok


A fiatal Gyurcsány és Dilworth


[link]

[link]


Bűnronda mindkettő - mint valami kisegítő iskola két diákja. Mivel a politikát nem csipázod így nem kerül fel a rondák listájára Kádár János, Münnich Ferenc, Rákosi és Csaucseszkó sem (pedig bűnronda mind, már fiatalon is)


Pitonnál nem a színész ronda, hanem maga a karakter. Pedig lehetett volna egy átlagember is, de mivel ronda volt folyamatosan olyanok árnyékában kellett élnie, mint az ifjú Sirius és James (akik az összes regény legunszimpatikusabb karakterei voltak ebben a jelenetben mikor ott "poénkodnak" meg kínozzák szerencsétlen embert. És mégis mit tehetett volna ellenük? Semmit. Naná, hogy a csaj is inkább közéjük húzott, mint egy nagyorrú, zsíroshajú rossz genetikájú alakhoz.


Mr.Bean avagy R.A. - na igen mondom én hogy ronda, esélye nem lenne egy csajnál se ha nem lenne híres meg gazdag. Főleg fiatalkori képeken üt nagyon a rondasága mikor göndör haja volt...


"Zámbó, Jáksó nem, ők nem szimpatikusok." - Ergo rondák nem? Zámbó jól ellensúlyozta a hangjával szinte máig istenítik sokan, de Jáksót mindenki egy idegesítő lúzernek tartja pedig próbál menő meg laza lenni, de nem megy.


Kubica nálad nyerne? Érdekes ez, mert ő talán a 2.leegrondább alak az F1 történetében (Alain Prost és Lauda az elsők hltversenyben)


"ő csak kinézet alapján a nem kategóriában lenne" És ha valaki már ott a nem kategóriába került az általában ott is marad.


És ha valaki ronda az senkinek nem fog kelleni - ezért lettek ezek az emberek híres politikusok (hogy legyen hatalom), híres színészek (a hype-ból mindig lesz pár csaj akiket be lehet fűzni) vagy lettek elmebeteg alkotók mint Dilworth (elég megnézni egy Bátor a félénk kutya részt)


Ezek az emberek sosem fognak labdába rúgni az olyaokkal szemben, mint a másik listán szereplő emberek (Terminátor, Willis, homokosvámpír meg a többiek) mert ki adná ennyire le a mércét? Akihez nem vonzódik valaki külsőre sem akkor máshogy sem fog, és ha valaki rondának született mert torz arca van túl nagy feje (Szíjjártó) akkor így járt? Mindenki a második listáról választana, nem az elsőről. Mert aki ronda az így járt, átkozhatja a szüleit meg a genetikát! Ezért kompenzálnak pénzzel, hírnévvel, hatalommal, aránytalanul nagy farokkal. Mert ezek nélkül maradna a kocsmázás.

2013. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A fiatal Dilworthtel és Gyurcsánnyal nincs bajom külsőre. Vagyis csak külső miatt nem hajtanám el őket.


Piton: ezért mondtam, hogy nem fair filmkaraktereket felhasználni. Mivel azok úgy vannak megalkotva: ha Pitont nem találnád ellenszenvesnek, akkor selejt lenne a karaktere. És pont ezért néztem utána a színészeknek, mivel nekik van egy kinézetük, amivel sokféle karaktert eljátszhatnak, akár elég durván elmaszkírozva is.


Vannak ronda emberek, férfiak is és nők is. Mr. Bean, azaz Rowan Atkinson persze, hogy nem szép, viszont lehet, hogy valaki a tehetsége miatt vonzódna hozzá. Jó tudom, ezt persze nem tudom igazolni, mivel ugye híres is meg színész, és vannak, akiknek pusztán ez számít, és ők valóban felszínesek.

Zámbó, Jáksó - "nem szimpatikusok." - Ergo rondák nem" csúnyák és nem szimpatikusok. Nekem nem jött be Zámbó éneklése sem. De most egyéni szimpátiák vannak. Nem csupán külső alapján.


Kubicában sok olyat találtam képen, ami megragadott. Nem igazán tudom, milyen ember, tehát ugye nyilván kénytelen vagyok ilyen alapon ítélni. Érdekes, hogy bár meglepődsz, de ebből nem azt vonod le, hogy lehetnek olyan csúnya/csúnyának tartott emberek, akikben egyesek megtalálják a nekik tetszőt.


"Ezek az emberek sosem fognak labdába rúgni az olyaokkal szemben, mint a másik listán szereplő emberek (Terminátor, Willis, homokosvámpír meg a többiek) mert ki adná ennyire le a mércét? "

Valaki, aki nem csak a külső alapján mér. Tudod, nekem például már kamasz lány koromban egy srác legfontosabb tulajdonsága az volt, hogy legyen humorérzéke és meg tudjon nevettetni. Mert ettől jól érzem magam vele.


Akkor most végigmegyek a szépek listáján.

Schwarzi: ő kinézet alapján nekem nem bejövős. Mert túl sok, úgy érezném, szétlapít, és a túl kigyúrt, szögletes vonások sem tetszenek. Viszont. Voltak olyan filmjei, amiben megmutatta, hogy van humora, nem tartja lealázónak akár "pojácát" csinálni magából, tud érzékeny karaktert alakítani (vagyis feltehetően a való életben is vannak érzései), és hogy komoly, felelős gondolkodásra képes. Ezek mind plusz pontok.


Bruce Willis: Ő sem az, aki kapásból bejönne nekem. Színészként kedvelem, emberként is meglehet, de nem tudom miért, barátként el tudnám képzelni, de máshogy nem.


Robert Pattinson, az Alkonyat Edwardja. :) Köszi, inkább nem. Objektíven megítélve szép srác, de szubjektíven neki például eléggé meg kéne fogni belsőleg, különben a nem köszönöm kategória.


Majka nem tudom mit keres a szépek között. Nem sokat tudok róla, csak hogy celebként villogott, nem köszönöm.


Alonso. Na ő már az a típus, amelyik nekem bejön. Ha leszedné a borostáját, és ha meg tudnék bízni benne.


Faramir-Boromir, náluk nem tudok elvonatkoztatni a karaktertől, egyik sem az a típus, amelyik zsáner nálam (világos, hosszú haj és bajusz-szakáll miatt), de ha választani kéne, Faramir.


Fiatal Sirius: Ő szép? Csak külsőre nem hinném (bár még mindig inkább, mint Edward-vámpírka). XD


Harrison Ford, hááát. Ő sem igazán bejövős.


Orlando Bloom: na érdekes, neki inkább a bajuszkás képei tetszenek, anélkül valahogy túl "nyálas szépfiú". :)


Hasonló igenis-nemis Johnny Depp.


Terrence Hill, nem hinném. Ő inkább csak barátként elképzelhető nekem.


Győzike???? No comment. Nála sem tudok elvonatkoztatni az egyéniségtől, számomra irtó ellenszenves, és hogy a szépek közt mit keres?


Ian Somelhander: bejövős.


Kimi R.: Szimpatikus, annak ellenére, hogy szőke, de amúgy nem esnék hasra.


Rosberg, nem, ő még csak nem is szimpi.


Hülkenberg: ő a szőke bagázsból a legszimpatikusabb, már-már normális ember kinézete van. :)


Zentai: kizárt, liliomtiprónak érezném magam. :)


Justin B. NEM!


Timberlake: nem, és nem is szimpi.


Következőt nem tudim ki. Fluor nem, gyerek hozzám.


Hajós, nem. Nem is szimpatikus.


Zac Efron, határeset, nem igazán jön be.


A következő is szőke... Nem igazán.


Casanova pont nem a szépségéről volt híres, sőt, állítólag pont, hogy nem volt az... Messziről kerülném különben, ahogy Don Juant is.

Na jó, belefáradtam a szépekbe, kevésnek van igazán karaktere.


"Akihez nem vonzódik valaki külsőre sem akkor máshogy sem fog"

Ez így nem igaz. Több helyen leírtam, hogy a barátom első találkozásra külsőre nem jött be. Előtte láttam róla három képet, ebből kettő roppant előnytelen is volt, de élőben egyiket sem hozta igazán, tehát úgy is másmilyen volt. Viszont belsőleg már korábban megfogott, nagyon is. Neki úgy tudom, bejöttem elsőre. Nem volt lehengerlően férfias, nem tudott öltözni, nem volt pénzes (mivel épp autóhitelt fizetett vissza, később jó, hogy megélt). Kedves volt viszont, és jól megértettük egymást, jó érzés volt vele lenni. A vonzalom fokozatosan alakult ki nálam és 4 éve együtt vagyunk.


"Mindenki a második listáról választana, nem az elsőről."

Ez sem igaz. Írtam olyat az elsőről, aki nyugodtan benne lehetne a körben. Tudod, az a baj, hogy itt csak képeket mutogattok, tehát az ember nyilván a felszín alapján kénytelen véleményt nyilvánítani. Mondok viszont pár "jó pasit", úgy mint Gere vagy Hasselhoff, aki még cipőkanállal sem kellene a belső miatt.

Egy kép, ad egyfajta benyomást. Ha ismerem a nevet, rákeresek, látok jó esetben különböző képeket. Azok közül lesz olyan lehet, amelyik jobban tetszik. De ez pontosan így van nemtől függetlenül, a nőknél és a férfiaknál is. Én megértem, hogy akik sokat csalódtak a másik nemben, azoknak rossz véleményük van általában, de jó lenne értelmes emberként elfogadni azt is, hogy lehet ellenpélda. Vagyis nem kéne általánosítani. Minden nő felszínes, miért? Mert aki külsőre bejön nekik, azzal valószínűbben kezdenek? Ez még mindig csak egy valószínűség. És a férfiaknál pontosan ugyanez a helyzet. Ergo, felszínes az egész emberiség?

Tegyük fel, a nőkben csalódott férfi, akinek azért szexre még mindig szüksége van, elmegy egy prostihoz. Milyet fog választani? Tök mindegy, aki először szembejön az út szélén? Akkor is, ha külsőre nem jön be (mondjuk, teszem azt zörögnek a csontjai)? Ha van választási lehetősége, ugye, hogy olyat választ majd, aki jobban tetszik neki? Mert "ha fizetnek érte, legalább legyen szép" ahogy egy itteni kommentelőtől olvastam valamelyik kérdésnél. Akkor most ez nem felszínesség?


Az is milyen dolog már, hogy ha egy nőnek csúnyább pasasa van, akkor meg rögtön azzal tetszenek jönni, hogy persze, biztosan pénzes vagy befolyása van, "hatalma", vagy nagy a micsodája... Ezt mellesleg most tőled hallottam először, és ne is haragudj, de oltári nagy marhaság. Egy normális nő azért nem colstokkal a kezében megy pasit keresni. Ezek az ideológiák csupán irigység. A másiknak biztos van valamije, ami nekem nincs... Lehet, hogy így van. De akkor tessék, vedd sorba, te mit adnál egy nőnek, mid van neked, és ezzel cserébe mik az elvárásaid. És keress ennek megfelelő módon és helyen. Sosem tudhatod, hátha egyszer szerencséd lesz, és a kereslet találkozik a kínálattal. És azért mondom ezt, mert én is egy olyan lány voltam, aki egy időben leírta magát, hogy ő senkinek nem kell.

2013. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 The Heartless válasza:
Te nem tudod hogy mit foglal magába a szívtelen szó
2013. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!