Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jön a nyár! Miért őrül meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jön a nyár! Miért őrül meg ilyenkor az emberek, fiatalok többsége a szerelemért?

Figyelt kérdés
Én is ilyen vagyok, és a mai napsütésben gazdag napnak ez a kérdés lett az eredménye.

2013. jún. 9. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
alkérdés cuki
2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A macskák tavasszal k.anosak.

Mi nyáron

MADAF:UCKA SUMMER YEAH

2013. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert párzási időszak van
2013. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az embernek 365 napos a párzási időszaka:D

csak nyáron kevesebb a ruha


és a fiatalok.. főként nincs iskola, így nincs semmi tennivalójuk.. hát párosan szép az élet, nem?:D

2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én szervezetem már termel ellenanyagot,így immunis vagyok a szerelemre meg a nyárra.
2013. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én egy tücsök vagyok:)
2013. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Antonius Caepio ***** válasza:
Mert kellemes az idő és nyári szünet lévén sok a szabadidő, amit jó lenne kettesben tölteni. :-)
2013. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaja sok szabadidővel nem tudunk mit csinálni xd
2013. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
bárcsak iskolás lennék, ha a párom nem am unkahelyen ismerem meg akkor lenne nyári szünetünk, és tudnánk együtt lenni többet is, nem csak akkor amikor szabit kapunk, vagy munkanélküliek vagyunk, sajnos gyakran nem is egy műszakban dolgoztunk :( meg nem is egy háztartásban élünk, így gáz. Ha elhanyagolod a pasit az a baj, ha mindent ráhagysz akkor meg jól érzi magát, de nem veled, és lehet hogy vissza is élnek vele sokan :( vagy csak a játék kell neki, én meg nőként egyedül érzem magam a szerelem érzésével, a szeretet hiányommal, meg a szexhiányommal :( szal még én vagyok a rossz ha szólok h ne játszon annyit, pedig azt mindig tud, de velem lenni....megkérdőjelezem az érzéseit
2013. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!