Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúként nagyon "gáz" sírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként nagyon "gáz" sírni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Ha tudom, hogy soha nem is fogunk beszélni többet.
2013. jún. 9. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Neked kell eldöntened, hogy gáz-e. Szerintem az. Számomra borzasztó taszító tud lenni egy sírós fiú.

22L

2013. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
nem gáz, bárkivel megeshet, belőlem se nézné ki senki de mégis volt rá példa egyszer, persze nyilvánvalóan nem híreszteltem és nem voltam rá büszke de nem is tagadom... inkább csak hülyeség és felesleges
2013. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A fiúk is érző lények, még szép, hogy sírnak.
2013. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ! Az én barátom már sírt miattam. Egyszer láttam eddig a két év alatt sírni, azelőtt meg 17 évesen sírt utoljára, szóval nem kis nyápic férfit kell elképzelni. Most 23 éves. Ha nem mások előtt sírsz, nem híreszteled és tényleg egy olyan lány miatt sírsz, akit szeretsz, akkor nem gáz.


Első te meg elég érzéketlen vagy, még hogy borzasztó taszító. Szerinted ők mik? Robotok?? Nekik is vannak érzéseik. Az igaz, hogy kicsit gyengének tartom azt a pasit, aki majdnem minden héten sír valami miatt. De vannak kivételek. Múlthéten voltam temetésen, apa meg a két fiútestvére ott sírt, mert meghalt az anyjuk, szerinted az borzasztóan taszító? Gratulálok..

2013. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
miért olyan biztos, hogy nem fogtok többé beszélni? szerintem nem gáz, de nem biztos, hogy többé ne beszélnétek, ha ennyi hiányzik lehet, hogy beszélned kellene vele.
2013. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
nem gáz
2013. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4.nek: Nyilván ha temetés, vagy hasonlók miatt sír, az nem taszító, de ha más előtt, pl előttem kezd el sírni, valami olyan miatt, ami miatt nem kéne, az igenis taszít. Lehet engem érzéketlennek nevezni, de én hányok attól, ha egy férfi annyira érzelgős, hogy sír egy lány miatt, mert nem fognak többé beszélni.
2013. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz.


Azoktól meg hányok, akik szerint taszító egy síró fiú. (Maradjunk ennél az enyhe megfogalmazásnál.)

2013. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!