Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyedi-kreatív ajándékk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyedi-kreatív ajándékkal lephetném meg barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni barátnőm valami kis ajándékkal. Olyat szeretnék, amit saját kezűleg készíthetnék el, hiszen úgy gondolom az nagyobb értékű számára, mint ha vennék valamit egy boltban. Kicsit kreatívkodnék-ügyeskednék...ötleteket kérnék tőletek!


Előre is köszönöm! 23/F



2013. jún. 10. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szív alakú pizza.
2013. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kézzel készített bár a love zseton elég személyes és ötletes ajándék.
2013. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fűzz drótra gyöngyöket, akármi lehetséges belőle.
2013. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pizza aranyos ötlet.:)

Szerintem még a fénykép album sem rossz. Mellé személyes kis felíratokkal, kiegészítésekkel:) Igaz, én egy barátnőmtől kaptam ilyet anno, de mikor megláttam a közös képeket még meg is könnyeztem:) Szerintem ez is aranyos meglepi.:)

2013. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mi lenne velem gyakori kérdések nélkül" feliratú pólóval.
2013. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6 Azt szitanyomással tök jól meg is lehetne csinálni :D


Ha olyan a stílusa, csomózott karkötő. Pl ilyen: [link] Nem kell megijedni, 4féle csomóból áll az egész, könnyen tanulható: [link]

vagy ilyet: [link] a makramé sem vészes

2013. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!