Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk,16 évesen volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,16 évesen volt már barátnőtök?

Figyelt kérdés
Hogyan vegyem rá a "csak barátomat" (16), akinek nem vagyok közömbös,hogy lépjen? 16L
2013. jún. 12. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem volt, számszerint 1, őt nagyon szerettem :/
2013. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt
2013. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dalmuskahh Hercegnőő ***** válasza:
0%
Szivecském! Én 16 évesen már 20 pasin voltam túl. Mind mellet akar látni meg fogni. Azzal meg lehet fogni egy pasit :) -Nem kell köszönni.
2013. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2013. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs. :( 16/F
2013. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

eddig se volt xd

19/f

2013. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már 16 éves korom előtt volt.


Ha meg nem lép az azért van mert:

1) nem tetszel neki ergo ronda vagy

2) tetszel csak egy nyomorék beszari

3) te ronda vagy ő meg beszari


Igen, láttam hogy nem vagy neki közömbös, csak ti lányok már azt is félreértitek ha csak hozzátok szól egy fiú. Azt hiszitek hogy már járni akar veletek, pedig csak kérdezett valamit. Számtalan fokozat van. Ha tetszel neki, még akkor sem biztos hogy az egész lényed. Lehet hogy csak a segged, de amúgy nem vállalna fel. Vagy kedves arcod van, akire jó ránézni és ennyi. Vagy csak egyszerűen szimpatikus vagy neki, mint barát...

Persze az hogy nekem volt-e ennyi idősen barátnőm az mégis hogyan függ össze azzal, hogy a te kiszemelted akar-e egyáltalán barátnőt, pláne hogy téged, az ugye szintén eszement női agyszülemény!


Na jó, tegyük fel, hogy oltári jó csaj vagy, pont az ízlése, a belsőd is bejön neki, minden gesztusod, a mosolyod, a nevetésed, a hanglejtésed... egyszóval minden: neked mégis olyan kisfiú kell, aki nem mer lépni? Ha valahogyan mégis ráveszed hogy cselekedjen azt sem tudja hogy mit csináljon, amit csinál azt is elrontja, összevesztek semmiségeken....

2013. jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!