Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek taszító vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek taszító vagy ijesztő, ha egy lány kijelenti, hogy most még korai ugyan, de 5-6 év múlva meg akar házasodni?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolatban, 20 év körüli lány. (a pasi ugyanannyi idős)

Számotokra túl sok, vagy para, ha a csaj ilyen?


2013. jún. 12. 23:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én 30 éves koromig nem akarok semmi komolyat.
2013. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
SZerintem ez normális igény. Ha komoly lenne a kapcsolat akkor még örülnék is neki, hogy komolyabban tervez de még nem most azonnal
2013. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én pár évvel vagyok idősebb nálad, de ha végre találnék egy erre érdemes lányt simán feleségül venném pár éven belül.
2013. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez ok, sőt annyi idősen már gyereket kéne csinálni!
2013. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem azonnal, csak most leszek 20, ennek még nincs itt az ideje, de ez a vágyam, csak majd kicsit később :D csak sokan alapból házasság-ellenesek, ilyentől meg lehet a vilàgból is kifutnának. :D
2013. jún. 12. 23:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Pont lesz@rnám. Ki tudja megmondani, hol leszünk 5 év múlva? De ha tegyük fel holnap összejönnêk egy lánnyal ês megszeretném, akkor nem várnék 5 évet, előbb megkérném a kezét.
2013. jún. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20 évesen tökéletes fölleg ilyen rövid kapcsolatnál
2013. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a párom eleinte eléggé megijedt, mikor alaposabban megnéztem egy aranyos babát, vagy megálltam az ékszerbolt kirakatában. 1év után eljutott odáig, hogy nem bír elmenni nyugodtan egy játszótér mellett,és állítása szerint kiötölte a tökéletes lánykérést.:)
2013. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1-nek: harminc évesen kis pocakod lesz és már öt éve kopaszodsz majd. Mi van, ha úgy már nem kellesz a szebb csajoknak? :D
2013. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én a házas életet láttam mindig példaként, a családunkban ez az "alap", és én is így képzelem el a jövőm, és nem akarok "öregen" férjhez menni. Csak ez sok férfinak taszító, ahogy elnéztem. Viszont szerintem úgy korrekt ha ezt megmondom a páromnak, mert ha ő mondjuk abszlút házasság-ellenes, akkor tudhatjuk, hogy ez később nem lesz jó, mert vagy ő kényszerül bele olyanba amit nem akar, vagy én nem kapom meg amire vágyok, vagy 25-26 évesen jut eszünkbe erről beszélni, akkor meg lehet hogy már elvettünk egymástól x évet. Szerintem joga van tudni hogy mire számítson ha engem akar hosszútávon, illetve időben eldönthesse hogy ezt vállalja-e.

Vagy én gondolkozok rosszul?

2013. jún. 13. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!