Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek taszító vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek taszító vagy ijesztő, ha egy lány kijelenti, hogy most még korai ugyan, de 5-6 év múlva meg akar házasodni?

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolatban, 20 év körüli lány. (a pasi ugyanannyi idős)

Számotokra túl sok, vagy para, ha a csaj ilyen?


2013. jún. 12. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki.


Figyelj, ha lelép ettől, szerinted elvenne valaha? Szerintem nem... Jobb, ha most kiderül.


Ha szeretitek egymást, akkor nem lehet gond, és értelmesen fogjátok tudni egyeztetni a céljaitokat.

2013. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az az ő baja, de ha rajtam múlik belőle nem lesz menyasszony. Nekem nem kell se templom, se pap, se polgári esküvő, lagzi meg pláne. Ezek mögötti indítékokra következtethetsz, de aki nagyon ellenségesen reagál erre az úgysem neked való.
2013. jún. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy 25 eves pasi szamara ez, igy ertelmezhetetlen. Kb olyan mintha o azzal allna elo, hogy epits neki reszecskegyorsitot.
2013. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
házasság félelem? Barney, te vagy az ?
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

30 évesen a házasoknak lesz pocakjuk,nem a szingliknek:)


Amúgy meg soha nem értettem azt a logikát,hogy minek kell jól kinézni a párválasztáshoz?

Hát annak pont az a lényege,hogy kb 5 év után már a kutyát nem érdekli hogy nézel ki,úgyis megszokod a másikat.


Pont a szingli lét lényege a jó külső fenntartása.


Akik tartósan párkapcsolatban élnek,azoknak nem nagyon jut idő magukra,főleg,ha gyerekük is lesz.

2014. szept. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!