Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szerettek privát üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek privát üzenetet kapni?

Figyelt kérdés

Én nagyon!

Amikor "olyan" kérdést írok írok ki, szinte elvárom, hogy jöjjön pár üzi. Persze mindig ugyanaz van bennük, így kicsit uncsi, de azért szeretek üzenetet kapni. :) És ha még megkérdezhetem, ti mennyit kaptok naponta úgy átlagban? És mikkel kapcsolatban?

17L


2013. jún. 14. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy ki küldi és mit ír.
2013. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én is szeretek kapni, de elég ritkán jön, nem nagyon szoktam kérdéseket kiírni, inkább tanácsokat adni. 20/F
2013. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
általában valami hülyeséggel találnak meg, nem szeretek olyat kapni
2013. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Itt már sikerült azért néhány felhasználót megismerni, ezért szokott naponta több is lenni :) Kérdésváltások például :) Ma mondjuk jó sok üzenet volt :) Ilyen üzeneteket kapni jó dolog.
2013. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy milyet kapok, mert kaptam már elég perverzet, beteget is és ahhoz nagyon nincs kedvem :D

de általánosságban szeretem, elég sok érdekes ember van itt x)

20L

2013. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem, mert általában valami mutogatós bácsi...
2013. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

én inkább unnom amikor pasik irkálnak,nem azért vagyok itt hogy párt találjak,de ez még a jobbik eset ha képesek írni,van hogy csak annyira terjednek ki a képességeik hogy "szimpi vagy" és kép a f*szukról

persze nem mindenki ilyen,de sajna a legtöbb ehhez hasonló

2013. jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Minden ember érdekes.
2013. jún. 14. 00:39
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is :)

Eddig 8 volt a max,amit egyszerre mutatott :)

4 és 10 oldal között,de van amikor többet.

2013. jún. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja itt sok "érdekes" ember van, nemtől kortól függetlenül...khm.
2013. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!