Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet még soha nem csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet még soha nem csináltam. Azt hiszem ez a vég-Szerintetek?

Figyelt kérdés

Soha nem ittam és most a második pohár pálinkámat töltöttem ki...

Elég nagyot csalódtam ma...meg úgy az előző pár hónapban...Főleg a férfiakban, de inkább bennem van a hiba...Nem tartom magam csúnyának, de szépnek sem...átlagosnak mondanám magamat...a vége valahogy mindig az, hogy nem lesz semmi...Vagy jól át száák a fejemet...:(

Jó elég idióta vagyok és talán már valahol részeg is...de egyszerűen nem akarom elhinni hogy a boldogság csak azoknak jár akik picsnadrágban járnak és buták mint a tök...Aki meg igazából csak azzal tudna kitűnni a tömegből hogy képes szeretni azt kihasználják, eltapossák, átnéznek rajta és megcsalják...

De aztán majd jön hogy milyen válogatós vagyok biztos... 2 dolgot bárok el...Legyen magasabb, vagy velem egy magas és legyen valami terve, életcélja vagy valami...Nekem semmi több nem kellene...ja...meg hogy szeressen...ismerjen és ne akarjon átverni...

Olyan nagy kérés ez??!:(


2013. jún. 14. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne igyál. Hány éves vagy? Küldesz képet?
2013. jún. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én elég magas vagyok és van célom... Szeretnélek megismerni :)
2013. jún. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

tölthetnél nekem is!


sőt vennék is tőled ha az rendes házi nem bolti sza-r :D

2013. jún. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Lassan 20...

Aki meg akar ismerni az mit gondol most rólam? Miért akarna megismerni, mit lát bennem ami felkeltette az érdeklődését?

2013. jún. 14. 01:16
 5/20 anonim ***** válasza:
Fel akarnak vidítani :).
2013. jún. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem meg te se tudod mit akarsz... mindenkinek több elvárása van annál, mint amit te most felsoroltál. Értelmetlen lejjebb adni belőlük, mert úgy csak olyan fog passzolni a csökkentett igényekhez, aki egyébként nem passzolna hozzád.


Ha rendes, komoly igényeid vannak, akkor 100%, hogy nehezebb lesz párt találnod, aki megfelel nekik, viszont csak vele lehetsz igazán boldog.

2013. jún. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
amúgy most olvasom ..elég szolid elvárásaid vannak így ittasan :D
2013. jún. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Ne nyávogj bameg! Önsajnáltatással hova jutsz, ha?

Am meg nem kell úgy csinálni, mint aki már tömrészeg, egy pohárka pálinka az még csak az alapozás, igyál csak tovább, ha meg akarod tudni az Istenigazát.

Szánalmas pics.a...

2013. jún. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Részeg ember őszinte, de az a kevés elvárás tényleg túl szépnek tűnik, hogy igaz legyen :) Amúgy nem hiszem, hogy unatkozni fogsz, biztos kaptál már egy csomó privátot, önkéntes felvidítóktól.
2013. jún. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A Részeg ember mondatai azonosak a józan ember gondolataival. :)

Azért akarlak megismerni mert tudom hogy nem ilyen vagy jozan állapotban és szeretnélek megnevettetni :D Mert ki nem állhatom ha egy fiatal hölgy szomoru a közelemben :)

2013. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!