Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ha lájkoljátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha lájkoljátok egy csaj ribancos képét, az azt jelenti, h bejön nektek a csaj? Csak le akarjátok fektetni, vagy esetleg komolyabb kapcsolatot is akartok tőle?

Figyelt kérdés
kort is!:)
2013. jún. 14. 01:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Facebookról van szó :D
2013. jún. 14. 01:22
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

ha ribancos a kép nyilván nem akarok tőle komoly kapcsolatot. villant valamit az tetszik, azaz szimplán csak b*sznám

19/F

2013. jún. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mit érzek mikor rányomok a tetszik-re.

ha ribanc akkor csak fektetés

de am ez hülyeség ha akarok valamit nem ott keresem :D

2013. jún. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy r*bancos csaj képét lájkolom, akkor valószínű, de legalábbis minimum, hogy tetszik különben nem lájkolnám. Egy kép alapján pedig még sohasem döntöttem el, hogy de jól néz ki, komoly kapcsolatot akarok. Ezek alapján max megd*gni azt helló.


De szerintem nem kell túlkombinálni. Gondolom lány vagy, és testzik egy fiú, aki lájkolta egy másik csaj képét, akire ezért konkurenciaként tekintesz. Ha lájkolja is, akkor valószínű, hogy tetszik neki. Nekem is tetszett nem egy r*bancos csaj r*bancos képe, de egy jó alapos d*gásnál nem kellettek volna többre. Lehet g*ci vagyok, de sztem sok fiú/férfi van így. Szóval tényleg nem kell túlkombinálni mindent.

2013. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

3., igen, lány vagyok, de nekem most csak egy bizonyos kiszemeltem van, és ő nem lájkolgat ilyen ribancos képeket. Csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, mert míg én aligha kapok 20 lájkot (mert nincs kinn semmim), addig más lányok ribancos képei alatt 100-200 lájkok vannak. Nem tartom szebbnek őket magamnál (legalábbis legtöbbjüket), pedig önbizalom hiányos vagyok. :D Tudom,hogy a lájkok száma nem arányos a szépséggel,de persze akkor is zavar kicsit...

2013. jún. 14. 01:40
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodj meg, az ilyen fiúk csak nethuszárok. Még ha tetszik is nekik a lány, ha az tettlegesen akarna tőlük valamit, elfutnának.:D
2013. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy kepet lajkolok,legyen az r*bancos,vagy normalis,tetszik.Ha nem tetszene nem lajkolnam.Akik tetszenek lanyok mindegyikuket lefektetnem.Nincs olyan fiu akinek ha tetszik egy lany,ne fektetne le szivesen.Ha megis van akkor az vmi veletlen folytan selejtes.

21F

2013. jún. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Szóval neked az számít hány elismerő lájkod van? Mások véleményére szorulsz? Más mondja meg h ki vagy te és milyen? Ne viccelj már nem az számit hány lájkot kapsz hanem h kitől... Én ha kiteszek egy képet a munkmról pl kapok 3-10 lájkot más meg a giliszta testére kap 100-at mégse zavar,mert tudom milyen vagyok és mennyit érek :)
2013. jún. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye aki egy ribanctól komolyabb dolgot akar.
2013. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ribancos, akkor bármennyire is tetszik, csak szexre lenne jó.
2013. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!