Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha tetszik egy fiú és én is neki de ő nem tudja hogy tetszik nekem. Ilyen esetben melyik fél kezdjen? 13/L

Figyelt kérdés

2013. jún. 14. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

amelyik tudja, hogy tetszik neki a másik.. azaz neked kéne kezdeni!

de úristen 13 évesen ne ez legyen már a legnagyobb gondod...

nem vagyok öreg csak 21 vagyok de 13 évesen az volt a legnagyobb gondom, hogy hol van a focilabdám vagy, hogy nincsenek lent a haverok a téren :D

2013. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kedves elsô hagyjad már olyan aranyos! Nem hiszem el, itt mondják, hogy annyi èves korban kezded el a pasizàst/csajozást amikor akarod, most meg ha egy 13 éves megkérdezi mot tegyen akkor egybôl elítélitek....már bocsánat, de egy 13 évesnek már vannak komoly èrzèsei.
2013. jún. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy tetszik neked...cukii :3
2013. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
mond meg neki..ha tetszel neki viszonozza ha nem beégtél...
2013. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első nem ez a legnagyobb gondom csak érdekelt a véleményetek viszont tényleg nem tudom hol a focilabdám.:D
2013. jún. 15. 07:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm mindenkinek a segítséget jófejek vagytok.:)
2013. jún. 15. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én dettó ugyanebben a helyzetben vagyok most xD Én várom hogy ő írjon nekem mert hát mégis csak ő a fiú,én meg meguntam már h nekem kell futni utánuk..De ha nem ír úgysem fogom kibírni h ne írjak :P szóval várj..aztán lépj te ha ő nem (mer..mert irtó félénk népségről van szó :D )
2013. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!