Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megtetszett egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány, hogyan udvaroljak neki? :DD

Figyelt kérdés
14 éves vagyok most leszek 15 augusztusba és egy versenyen megláttam egy lányt nagyon megtetszett.A gond az,hogy kissé messze lakik tőlem 40 km-re.A nevét megtudtam a keresztnevét ami elég is volt facen hamar megkaptam :D És nagyon szeretnék találkozni vele csak nem tudom,hogyan meg ha találkoznák nem vagyok az a magabiztos típus inkább szégyenlős fajta vagyok mondjuk oszttársakkal nem lányokkal sem mert azokat ismerem meg minden de mikor valaki aki még új nekem azzal hát eléggé.Ha élőbe találkoznák vele mit gondolnátok miről beszélnék vele meg nem tudom?:D Facen már beszélgettem vele és már elmondtam,hogy tetszik nekem nem egyből csak a drága oszttársam is volt a versenyen és ő már mondta neki facen,hogy tetszek és azt írta nem merem elmondani.Hát ezt miután megtudtam egyből el is mondtam ne legyen az már.Úgy tudom,hogy a csajok azokat szeretik akik magabiztosak persze ezen kívül biztos van más feltételük is úgymond:DD Amúgy meg 13 éves a csaj most volt szülinapja,mondtam is neki,hogy Isten Éltessen:)

2013. jún. 14. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
mondta neki facen,hogy tetszik nekem * :P
2013. jún. 14. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd le a lábáról! persze nem szószerint! ;)

Apró meglepetések, facen kommentek, meg ilyenek, de ne nyomulj nagyon, azt a csajok nem szeretik! ;)


18/L

2013. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen ilyeneken gondolkodtam,hogy nem egyből,hogy leszel-e a csajom meg mit tudom hanem csak szép lassan pl. múltkor nem vagyok nagy művész de egyik képét néztem és lerajzoltam bescanneltem és elküldtem.Nem azt mondom pont ugyanolyan volt mint a képen de olyan 70%-ba hasonlított rá:DDD

Am kösz a választ ment a zöld kéz:)

2013. jún. 18. 19:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Pl azthiszem szereti az animéket vagyis nem tudom asszem nemrég lett ő is animefan :DD És arra gondoltam,hogy valami animés dolgot a kedvenc animejéből készítenék vagy nem tudom:P
2013. jún. 18. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!