Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek valóban tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek valóban tetszenek azok a lányok akik kihívó képeket raknak fel magukról a facebookra és több százan likeolják a képeiket?

Figyelt kérdés
Lányok is válaszolhatnak.
2013. jún. 14. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább ribisnek tartom, nem tetszik csak saját magukat minősítik..:D
2013. jún. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külsőre igen,de sosem akarnék az ilyenektől semmi komolyat.Maximum megd*gni,ezek csak arra jók általában.
2013. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az olyanokat megdugni lehet

de össze nem jönnék egyel sem!

2013. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobban, mint azok, akik egész nap ugyanazt a kérdést írogatják ki.
2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt találsz pár választ rá, én tettem fel ezt a kérdést. :)

2013. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami szép azt nyilván megnézzük, fantáziálunk róla, de a valóságban a hideg kiráz az ilyen ribiktől.
2013. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszeni tetszenek de meg van róluk a véleményem.
2013. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze. Hiába, ami szép az szép. Az már más kérdés, hogy esetleg mennyire romlott a személyiségük...
2013. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Külsőre tuti, hogy bejönnek nekik, de belsőre nem biztos, hogy akarnak kapcsolatot. Aki ennyire szereti mutogatni magát, talán kapcsolatban sem állná meg, és senki se akar féltékenykedni. :D
2013. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos, tényleg vonzóak külsőleg, de amúgy nem bírnék velük együttjárni, mondjuk szerencsére pont úgy nézek ki, hogy én az ilyen csajokból csak a gúnyolódást meg a lenézést váltom ki. Eddig csak rendes, jószívű, de nem valami vonzó lányoknak jöttem csak be. Bár voltak jelek, hogy talán két szép lányank is, de igazából ezt már sosem tudom meg...
2013. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!