Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is szoktatok izgulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok izgulni az első pár randi előtt?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz a harmadik találkozóm egy sráccal, de még mindig gyomorgörcsöm van előtte. :/

Meg egy másik kérdés: Nem az első tali után szoktak összejönni az emberek? Mert fura, hogy mi már találkoztunk kétszer és nem tudom, hogy akkor miért nem járunk... egyáltalán akar tőlem valamit? Ha nem akarna tőlem semmit, akkor miért hívott volna már megint el?


Fura... lehet, hogy csak én vagyok ennyire tapasztalatlan ezen a téren.

Ti hogy vagytok vele?


16/l


2013. jún. 14. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet nem akar egyből rád nyomulni, most egyelőre tetszik neki a külsőd (ha nem tetszene, nem találkozna veled harmadjára), előbb ismerkedik barátkozik, felméri a terepet aztán ha mind a kettőtök részéről okés, akkor majd lesz valami. Szerintem ennek csak örülj :)

21/L

2013. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak rád!
2013. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!