Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csúnyácska, kicsit igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyácska, kicsit igénytelen, de cuki pasi mennyire lehet népszerű a nőknél?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon bejön, de reális szemmel nézve nem egy kifejezetten helyes pasi, szerintem a kisugárzása se olyan "kiemelkedő", már amennyire én meg tudom ezt ítélni. A cukiságot úgy értem hogy pl. tök édesen mosolyog (csak sajnos ritkán), meg úgy az egész lénye az sugározza, hogy oda kell rohannom és megölelgetni őt.
2013. jún. 14. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos örülne neki :)
2013. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg miért fogod magad vissza? tedd meg.. ha nem mered akkor szemezz vele.. vagy bármi... semmit nem veszíthetsz
2013. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát,magamra ismerek,az igénytelen az végülis kinek mi...Sokszor mászkálok piszkos ruhákban,de annak is van miértje.

Ahogy te is rá jöhettél,mindenkinek más a szép,így ugyanannyi esély van,mint bárki másnak a boldogságra.

2013. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát igen, azért talán nem lenne jó ötlet egyből ráugranom =D valamit lépni kéne, tudom, csak ha a közelembe van mindig úgy izgulok mint valami kis tizenéves hülyegyerek...de egyszer majdcsak összeszedem már a bátorságom.
2013. jún. 14. 18:13
 5/11 A kérdező kommentje:
ja, az igénytelen az nála azt jelenti, hogy ő is kb. egy hétig ugyanabban a ruhában van, meg hajat is elég ritkán mos mert általában elég zsíros neki.
2013. jún. 14. 18:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha te szereted, akkor nincs baj. Egyébként ezen lehet változtatni. Majd elmentek vásárolni és vesztek ruhákat stb. :)
2013. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam az igénytelenség igen taszító. Nem érdekel, ha csak egy felsője és egy nadrágja van, de akkor legalább 1-2 naponta mossa ki.


17/L

2013. jún. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam semennyire.
2013. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Te jó ég, mintha rólam írtál volna. :O

Úristen hány csaj gúnyotl már ki, nevezett rondának, erre voltak, akiknek bejöttem és ők cukinak, meg aranyosnak neveztek, páran helyesnek. Érdekes. o.O

2013. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hmm tényleg? pont ezért kérdezem, mert nem tudom van-e egyáltalán barátnője, meg vajon hányan próbálkoznak nála. úgy tűnik akkor ez ilyen nagyon megosztó típus.
2013. jún. 14. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!