Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Van 1 fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van 1 fiú, (nem járunk). De mióta szerelmes vagyok belé azóta nem beszélhetek a régi barátaimmal. A barátaim megharagudtak hogy kerülöm és nem beszélek velük. De nem értik meg hogy nem lehet, mivel nagyon féltékeny Ő.

Figyelt kérdés
Többen mondták hogy hülye vagyok hogy az csinálom amit Ő moond..
2013. jún. 15. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is jártok de már megmondja hogy nem beszélhetsz a barátaiddal.. mire féltékeny egyáltalán? Hogy szóban megerőszakolnak? Az ilyeneket sose értettem. Mi az már hogy megmondja mit tegyél? Ha emiatt tényleg kerülöd a barátaidat, igazuk van.. tényleg hülye vagy. Bocsi.
2013. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A többieknek igazuk van! Még akkor se mondhatná meg, h mikor mit csinálj és kivel beszélj ha jártok, nem még mikor semmi sincs köztetek. Ne alázkodj meg ennyire, mert csak rosszabb lesz.. Nem lenne jobb egyedül, mint ilyen id.gbeteggel???
2013. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszteni. Igaz volt mikor a falhoz vágott..
2013. jún. 15. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Akkor viseld csak el! Igazad van. Az ilyen nőket nem is szoktam sajnálni, akik ennyi mindent eltűrnék és nem lépnek le... Maradj csak vele.. El ne menj mellőle! ;)
2013. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megérdemled....
2013. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha egyszer szeretem? Mit tehetnék?
2013. jún. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!