Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ez elfogadhato nektek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ez elfogadhato nektek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap majdnem szakitottam a baratommal.

Setaltunk es o rengeteget edzett nagyon faradt volt

En kiakartam meg menni venni valami kajat venni de mondtam hogy o menjen haza.Aztan mondta hogy nem.De en lattam rajta meg mondta is hogy ez elobb nem tudott eszembe jutni?De ilyen.flegman ..

Aztan mondtam neki hogy jo akkor nem kell kijonnie aludjon pihenjen kimegyek egyedul.Erre elkezdett velem kiabalni hogy "ne idegesitsel mar nem erted? Fogyatekos"

Na en itt ott hagytam es elindultam egyedul.Erre o jott utanam de nem alltam meg.Mert nem fogok meg setafikalni azok utan amiket mond.Aztan mire kiertem utolert es azt mondta ingerultem hogy most lett elege belolem es szakitunk.Aztan mondtam okr es elindultam haza de jott utanam neha utolert es elkezdett magyarazni nekem.Hazaertem o meg szolt utanam egyet azt hallottam es feljottem.Ra egy percre hivott hogy visszahozza akkor ruham ami nala van es menjek le.

Lementem odaadta aztan beszeltunk es mondtam neki hogy latod most latszik hogy kinek mennyit ert ez a kapcsolat.Erre az mondta hogy hat neki szart sem ert.

Na akkor itt fel is mentem pityeregve mert ez nagyon rosszul esett.Mindig kinyaltam a sgget mindent megadam neki es ilyet mond....De ide is utanam jott a lepcsohazba.Hallotta hogy sirok mondta menjek vissza..nem akartam de szeretem es kivancsi voltam mit akar.Lementem en megolelt azt mondta hogy nem akarja hogy sirjak emiatt...megkerdeztem hogy akkor most ennyi?! Azt mondta hat nem 2 perce mondta.?

Aztan meg szorqkozott velem egy ideig es kibokte hogy nem akar szakitani...

Most ez mi??

Bocsi de csak igy tudtam elmagyarazni reszletesen.

(ui:nem ez volt az elso eset hogy igy mindenki elott alazott meg azzal hogy kiabal velem...ezert akadtam mar ki)


2013. jún. 15. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki a p.icsába azt a hülyegyereket
2013. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy idióta,szakíts vele. Mióta vagytok együtt ?
2013. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rúgd ezt a érzés nélküli barmot
2013. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tobbmint 2 honapja
2013. jún. 15. 10:58
 5/9 anonim ***** válasza:
ez egy ritka nagy gyökér... jobban is jársz nélküle.
2013. jún. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy komolytalan senki. Hagyd a fenébe.
2013. jún. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz rajta? Hogy idegbeteg idióta?
2013. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre úgy tűnik, nem tud párkapcsolatban élni. Gyerekes, és észre sem veszi talán. Te pedig azzal, hogy "ajnároztad" még adtad a lovat is alá, hogy ő a kiskirály és az van, amit ő akar és úgy a jó. Nekem ebből ez jön le. Talán nem tanulta meg tisztelni a női nemet, a párját. Ha folyton megaláz, akkor ennek nem lesz, nem is lehet jó vége. A kérdésre válaszolva, nem, ez egyáltalában nem elfogadható. Választanod kell: vagy leszel a kapcája azért, mert szereted, vagy inkább szenvedsz egy ideig a szerelmi bánattól, de megőrzöd az önbecsülésedet. Én így látom. A választás meg természetesen rajtad áll. (Én a helyedben minimum szünetet tartanék a kapcsolatban...és meglátod, hogyan viselkedik.)
2013. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ezért kéne alaposan kiismerni mielőtt neki adod magad.

Most talán megtanulod.Dobd a túróba!

2013. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!