Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak általában bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak általában bejönnek a mosolygós, bájos, aranyos, visszafogott és titokzatos csajok, akiket nem könnyű megkapni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Van amelyiknek igen és van amelyeknek nem!
2009. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem tutira! Csak sajnos kevés ilyen lány van. Te közéjük tartozol? :)
2009. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Igen, ilyen vagyok, bár szerintem engem különösen nem könnyű megkapni, eléggé válogatós vagyok /pedig nem vagyok nagy szám szerintem :)/, meg zavarban vagyok fiúk tárasáságában addig, amíg nem ismerem a másikat.

2009. okt. 10. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Bár a metroszexuális rétegnek biztos nem. :)

2009. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap buliztam (volt bennem pia...), vagyis nem buli volt, mert olyan helyen voltam, ami nem is tetszett (rock-ot nyomtak), de láttam egy osztálytársamat (fiú), aki megmondom őszintén nem az esetem külsőre, de belsőre megfogott régebb óta, viszont suliban nem is beszélünk, nem is akarom én se nagyon a társaságát... Nah, és tegnap benne is volt pia, hallgattuk a zenét, mondta karoljam át, megdicsérte a dekoltázsom... :D Jah és mondta, hogy tudja, nem lenne szabad ezt csinálnia (nem is csinált semmit, csak bókolt egyet, meg én átfogtam, mi van ebben?), mert van barátnője, de úgysem tudja, így maradjak ott vele. Nem bírtam a rock-ot, a tömeget, az idióta embereket, és kikísért, vett nekem piát, aztán mondta menjek vissza, de nem mentem, nem szeretem a zenét (persze ezt nem mondtam neki...). Szerintetek akart tőlem valamit? Bejövök neki????
2009. okt. 10. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mind1,hogy tetszel-e neki, ha van barátnője? keress mást, őt meg felejtsd el.

Amúgy szerintem a sexy, nyilt lányok jobbak, akiknél kevés a tabutéma, és nem gyerekesek... (Én ilyen vagyok. És rengeteg pasi van oda értem.)

2009. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Először is nem értem mért nem bírod a rockot :D

Kérdésedre válaszolva pedig: Ízlés kérdése, erre nem lehet egyértelmű választ adni.

2009. okt. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem azért nem jönnél be ,mert azthiszed a rock koncerteken csak idiota emberek vannak..

pf..merthogy?

2009. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2015. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!