Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja ezt a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt a barátom, miközben nyilvánvaló, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi mellem van, ha látom magam a tükörbe és figyelmen kívül veszem a fejem úgy nézek ki, mint egy sovány vézna fiú, és ezzel egyáltalán nem túlzok! Annyira irigylem azokat a lányokat, akiknek nagy mellük van, legalább is akkora van, hogy mindenhova kiteszik őket! A barátom persze megnézi más csajok mellét, de azt mondja, hogy az enyém szép:S és hogy nem kicsi, ami azért elég nagy hazugság! (ha kell linkelek képet, csakhogy higgyetek nekem, mondjuk ezt nem szívesen teszem...) Azt is mondta, hogy az én mellem tetszik neki, akkor miért nézi más csajok mellét? És légyszi ne írjatok lenéző kommenteket, mert ez nekem tényleg rosszul esik:( lehet azt hiszitek hogy nyavalygok, de ez tényleg bánt, ezzel úgy érzem megaláz engem:( emiatt rondának is tartom magam. Ezen is sokszor veszekszünk, mert mikor mondom barátomnak, hogy csúnya vagyok leordít hogy hagyjam már abba... de akkor miért nézi a nálam sokkal szebb lányokat?

Köszönöm az érkező válaszokat (ha lesznek)!


2009. okt. 10. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Ezt sürgősen hagyd abba,mert el fogod őt veszíteni! Azért mondja,hogy neki úgy tetszel,ahogy vagy,mert szeret! Elfogadott téged!!!! Megnézi a másik csajoknak a mellét,mert pasiból van.Annak a pasija is megnézi,aki amúgy bőségesen meg van áldva. Valljuk be,mi is megnézzük,ha egy pasinak a farmeren keresztül is látszik,hogy formás a feneke.De attól még a barátunkhoz megyünk haza és az ő ölelésére vágyunk,őt szeretjük.Ezzel a párod is így van,neki te kellesz,így,ahogy vagy! Ez nagy kincs,becsüld meg!De ha emiatt veszekszel vele,akkor be fog telni nála a pohár és lelép.Nem azért,mert kicsi a melled,hanem,mert elegele lesz!
2009. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
70%
Szia. Sztem fogadd el magad ilyennek,amilyen vagy. Ezen úgysem változtathatsz, csak operációval, de sztem jobb, haegy lányban minden eredeti.:) A barátod meg azért nézi meg a többi csajt, mert fiú. Minden fiú megnézi a lányokat, de ha veledvan, akkor szeret, és neki úgy vagy jól, ahogy vagy:) Csak fel a fejjel:)
2009. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A pasik nagy része megnézi a csinos csajokat,vagy észrevehetően v nem,vagy a jelenlétedben v nélküled!

Ne húzd fel magad ezen,hisz téged szeret,veled van!

2009. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
77%
Az én barátom is mindig megnézi a többi csajt, de ebben nincs semmi rossz, hisz' én is megnézek más pasikat. Ha a barátod azt mondja, hogy neki így tetszel, akkor ne hajtogasd folyton, hogy csúnya vagy! Fogadd el magad így, hisz ő is így szeret!
2009. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.:)


Ne szomorkodj,és ne rágódj ezen. A barátod szeret. Mert ha nem szeretne..akkor nem lenne együtt veled, és nem mondaná hogy tetszik neki a melled. Biztos tisztában van vele ő is,hogy nem nagy mellű vagy..de mégis tetszhet neki.. és azért mondja mert komolyan gondolja,vagy ha nemazért akkor azért mert ő így fogad el téged.

Sajnos a pasik ilyenek ..megnézik a többi lányt.

Ha a világ legjobb nője lennél akkoris megnézné a többi csajt:\.. ez a tapasztalat.

remélem segítettem.

17L

2009. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiúként azt a tanácsot adom neked, hogy NE SZIDD MAGAD a barátodnak, mert erre úgyis csak azt tudja szegény srác mondani, hogy nem is csúnya, sőt szép... A legrosszabb, amit ekkor tehetsz, hogy elkezded neki bizonygatni, hogy nem is szép.

Nekem is elkezdte a (most már ex-)barátnőm eleinte a karját szidni, majd jött a mellével, hasával stb., én hiába mondogattam neki, hogy szép lány, nincs vele semmi baj, de ő csak erősködött, és végén már nem is tartottam olyan szépnek, mint akkor, amikor még nem kezdte el magát szidni, mert belémsúlykolta, hogy igenis az adott testrésze nem szép (de nem emiatt lett vége dolognak).

Hidd el, hogy a barátod úgy szeret, ahogy vagy.

2009. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged szeret, akkor nem csak a melled nézi. Mindenestül számítasz. Éppen ezért ne azon töprengj, hogy csúnya vagy-e - hanem koncentrálj arra, maiben jó vagy! Komolyan beszélek: BÁRKI le tudja égetni magát ilyesmivel - akár még egy szépségkirálynő is.

Amúgy sok fiú van, akinek a kis mell tetszik.

Megnézni viszont persze, hogy megnéz mást is - mint ahogy te is.

2009. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Első és legfontosabb nem vagy attól csúnya, hogy kicsik a melleid. A barátod veled van, mert szeret. Szeret így is, hogy kicsik a melleid. Ha nem szeretne, elhagyna. Azért mondja azt, hogy szép és nagy, mert szeretne önbizalmat önteni beléd. Nekem például addig magyarázta a barátom, hogy szép a fenekem (amit egyébként gyűlöltem korábban), hogy már tetszik nekem is. Miért nézi meg más nők melleit? Mert férfiből van. Az én barátom is megnézi más lányok melleit is, pedig nekem nagy van. Múltkor megkérdeztem, hogy mégis miért. Ő azt mondja, hogy vonza a szemüket. És mert jó érzés. És mert tiltott gyümölcs. Imádja az én mellem attól még, hogy megnézi más mellét. Azt mondja, hogy neki az olyan, mintha én megnézném egy férfi arcát. És én elfogadtam ezt. Ma már poénkodok is vele néha, ha nagyon rajta felejti valakin a szemét pl.: megkérdeztem, hogy mellbekúrnád a csajt? Nyugodj meg. Az, hogy másokat megnéz, nem jelenti azt, hogy nem szeret vagy, hogy nem kíván téged. A leordítást én pedig annak tudom be, hogy már egyszerűen ráunt arra, hogy állandóan nyafogsz (bocsi, hogy ezt mondom). Egyszerűen úgy érzi, hogy tehetetlen. Ő már elmondta neked, hogy tetszesz neki, de te mégis nyúzod őt, és elfogyott a türelme. Persze ettől még nem szép dolog, hogy kiabál veled, de próbáljátok megbeszélni normálisan. Ne úgy, hogy nekiesel hiszti közepette, hogy milyen jogon nézi más melleit, hanem szépen nyugodtan kérdezz rá, hogy miért jó neki ez. És mond el, hogy neked rosszul esik, és kérdezz rá nyugodtan, hogy ez azért van-e mert a te melled az átlagnál kisebb (nem kicsi, csak kisebb). És hidd el, hogy nem ezért van. Hanem mert férfi, és amiért te is megnézed egy-egy férfi arcát, szemét, fenekét, felsőtestét. Csak úgy!
2009. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, és azt is, hogy nem néztetek le:)

próbálom elhinni (elhitetni) magammal, hogy én így tetszem a barátomnak, sőt mikor együtt vagyunk még sikerül is elhinnem, mert sokszor dicsér, hogy vonzó vagyok... olyankor tényleg annak is érzem magam kicsit (ritka pillanatok egyike), de mikor más csajokat néz minden önbizalmam, amit a dicséreteiből építettem fel szertefoszlik..:S azt hiszem nem kell elmagyaráznom miért:( de én is tudom, hogy ha tovább nyaggatom ezzel, akkor elege lesz belőle, úgyhogy megpróbálom inkább magamba fojtani... de kicsit úgy érzem, hogy emiatt nincs teljes életem:( 18 vagyok, vagyis a mellem már nem fog nőni... mikor fiatalabb voltam azzal nyugtattam magam, hogy még nőni fog a mellem, de már beláttam, hogy ez nincs így... így nem is érzem magam nőnek. Tényleg szörnyű, hogy egy ilyen dolgon problémázok, ami másoknak természetes:) de igazából vannak olyan emberek, akiknek sokkal rosszabb sors adatott, ilyenkor elszégyellem magam, hogy ilyeneken problémázok:( azért köszönöm mindenkinek:)

2009. okt. 10. 22:13
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, van a sulinkban egy csajszika, melle kb semmi nincs, de gyönyörű arca van, és szerintem nagyon jól néz ki!


a te párod is elfogad így, és próbálja növelni az önbizalmad... hidd el ő így szeret téged, ahogy vagy, fogadd el magad, a barátod elfogadott és szeret téged, nincs semmi probléma! =)

2009. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!