Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy az u20-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy az u20-as lányok nagy részének 2 dolog fontos, az hogy egy pasi gazdag és/vagy "trendifiu" legyen?

Figyelt kérdés
Ez kifejezetten frusztráló tud lenni, mert a lány barátaim azt állítják, hogy én milyen rendes meg jófej meg egyéb pozitív tulajdonságokkal rendelkező fiú vagyok, és mégcsak csúf se vagyok.
2009. okt. 10. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifogásokat keresel. Legény magabiztos, domináns, érezd jól magad a bőrödben, legyen célod, ne csak lézengj a világban és akkor tetszel a csajoknak.


A nők nem azokat a férfiakat szeretik, akik azon elmélkednek, hogy miért nem jók a nőknél, hanem akiknél természetes, hogy jók.


18/F

2009. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Én a rendes, nem domináns, szerényebb, de okos fiúkat szeretem.

És nem kell hogy gazdag legyen, bunk*ó meg pláne ne.

27/L

2009. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Viszontkérdésem van, mi az hogy U20as lány?

Az okokat most inkább nem kezdem fejtegetni, de a lényeg az, hogy ha az U20asok ilyenek, akkor hagyd őket. Keress normális csajokat, akiknek nem ez a fontos.

És igen, hanyagold a kifogásokat.

2009. okt. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
U20-> under 20-> 20év alatti.
2009. okt. 11. 07:05
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Mert mérhetetlenül ostobák, buták és felszínesek. mutass egy mai "U20-as" lányt akivel el tudsz beszélgetni komolyabb dolgokról.
2009. okt. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok ilyen van. A saját bénaságod miatt ostobázod le őket, mert nem mered bevallani, hogy te mint férfi, nem értesz hozzájuk.

18/F

2009. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értő olvasásból bukás.
2009. okt. 11. 18:31
 8/8 A kérdező kommentje:
de am köszi az épületes kommenteket:) igazából nemis vártam mást:)
2009. okt. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!