Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy "szemezés"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy "szemezés"?

Figyelt kérdés

Tudom kb h miről van szó.Csak nemtom h PONTOSAN mi számít annak.

Pl ha ránézek egy lányra aztán véletlenül "találkozik" a tekintetünk az is annak számít?

Általában a szemükbe szoktam nézni,és ha véletlenül ő is akkor néz fel akkor már rögtön arról van szó h ,,húú kinéztem magának?"

Elég gyakran szokott amúgy előfordulni h nézek egy lányt -semmi hátsó szándék nélkül:D - és felnéz aztán 0.5mpre egymást nézzük utána elfordulok és mást nézek...pedig egyáltalán nem arról van szó h tetszene vagy ilyesmi..csak hát muszáj valamerre nézni..a falat csak nem bámulhatom.


2009. okt. 11. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

A "szemezés" inkább onnantól van amikor akár több percig is csak egymást bámuljátok,és ha az egyik el is pillant,de ha visszanéz akkor újra bámuljátok egymást több ideig..Azt tudni lehet,hogy ki "szemez" mert vannak bizonyos apró jelek.PL: a lányoknál,ha tetszik a srác akivel szemezget akkor néha elpirulnak,többször pislognak,néha harapdálják a szájuk szélét,vagy apró mosoly van az arcukon...

A fiúknál inkább az vehető észre,hogy szinte nem reagál semmire,és senkire csak a lányt látja:):)

De azért mert éppen valaki szemébe nézel,az nem szemezés:)

2009. okt. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

rendben thx:)


Jöhetnek még a válaszok.

2009. okt. 11. 02:43
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
szemezni a búzát szokták meg a kukoricát aratáskor.
2009. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én pont ezért NEM szoktam ránézni egy pasira többet,ha véletlenül kétszer egymásután összeakad a szemünk :D nehogy már azt higgye,tetszik...:D Persze csak akkor teszem ezt ha nem érdekel...

Ha viszont tetszik a pasi,hosszabban nézek a szemébe min.5 mp-ig.És ezt többször megismételjük.Pontosan az számít szemezésnek,ha érzed,hogy tetszel neki.Azt látod a lány szemén hogy közömbösen néz vagy csillog a szeme,érdeklődve néz...:) Bízz magadban,el tudod Te azt dönteni! Én is sokáig nem tudtam,aztán mikor eljött a ffi,hát,mit mondjak..húúú milyeneket szemeztünk!! XD Leizzadtam.:))

2009. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!