Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok "barátságból szerelem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok "barátságból szerelem" idézeteket, történeteket?! .

Figyelt kérdés
Köszönöm !!

2013. jún. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Google a barátod..
2013. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Íme, válogass:


[link]

2013. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:
72%

Van egy régi barátnőm akivel régen öribarik voltunk, viszont pár évre megszakadt a kapcsolat. Most újra elkezdtünk dumálni, jó lenne megdugni, de nem akarja.

Vége.

2013. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...és így lettünk barátokból szerelmesek.
2013. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezeket az idióta válaszokat..! -.-

én~ adott idáig egy normális választ,de sajnos a linkelt oldalon se találtam olyat amit keresek. Nekem olyan kell,hogy a barátságból szerelem lett és stb...


És...csak normális válaszokat kérek.!!

2013. jún. 16. 07:33
 6/8 Ardee válasza:
100%
Barátságból szerelem történeteket kértél.Nos remélem a sajátom megteszi.Négy évig a legjobb barátok voltunk egy sráccal. Együtt jártunk ebédelni, gitárórára, könyvtárba.Az én részemről több volt mint barátság, de nem tudtam ugyan így érez-e és nem mertem megkérdezni. Egyik év vég felé megkérdezte lenne e kedvem vele egy táborba menni Végül is elmentem. Végig nagyon jól éreztük magunkat.Egyik nap épp egy túrára készültünk amikor benyitott a szobámba és azt mondta menjek vele. Felmentünk a tábor régi padlására.Félhomály volt, épp hogy a nap sugarai besütöttek a tetőcserepek résein. Ez volt minden fény.És akkor ott elmondta hogy ő is ugyan úgy érez mint én,és megkérdezte akarok e járni vele. Persze azonnal igent mondtam. Lassan már két éve vagyunk együtt, és minden tökéletes. :) Remélem hasznosnak találtad.de ha nem is garantálom, hogy minden szava igaz a történetnek.
2013. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ardee,KÖSZÖNÖM!!
2013. jún. 16. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez is sajat tortenet :


Licibe volt egy padtarsnom , akivel nagyon nagyon jol egyeztem neha meg csomot veszekedtunk . Rengeteget szivattuk egymast . Neki volt baratja 9 -12 elejeig. Eleg kozel laktunk egymashoz igy mindig egyutt mentunk a suliba s vissza haza. 12 ik elejen szakitott a baratjaval... majd 12 vegen egy buliba megcsokoltam .... azota mar lassan 3 eve vagyunk egyutt s nagyon jol megvagyunk .

2013. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!