Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire befolyásol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire befolyásol az hogy a fiú vasalja-e a haját?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésben olvastam hogy nem szeretik a vasalt hajú fiúkat a lányok, így van ez? Nekem eddig sose volt barátnőm, vasalom a hajam(nem bu*isra és nem emosra) csupán hogy egyenes legyen mert ez illik hozzám a legjobban, szerintem. Lehet emiatt nem találtam még senkit?:(
2009. okt. 11. 10:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%

Én se szeretem, ha egy fiú vasalja a haját. Sőt!

egyébként ha nem hangoztatod, hogy vasalod a hajad, valószínűleg nem ezzel lesz a probléma. Simán lehet alapból is szög egyenes a hajad, szóval.

2009. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
páran rákérdeztek már, én meg őszinte vagyok, és megmondom :)
2009. okt. 11. 11:00
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Jah, hát akkor gratulálok. Ebben az esetben ne panaszkodj, ha nem jössz be a csajoknak.
2009. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
55%
Ha nekem egyszer lesz fiam, és vasalni fogja a haját, eltöröm a kezét.
2009. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Én rühellem az ilyen piperkőc fiúkat..
2009. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy srác, aki tetszett, de csak egészen addig, míg nem közölte, hogy vasalja a haját. Nekem nem kell olyan fiú, akivel versenyeznem kell pl a tükörért, hogy ki tudjam vasalni a hajam. Egyátalán nem férfias! Ennyi erővel festhetné is magát...
2009. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
52%
Én sem szeretem ha egy fiú vasalja a haját. De ha tényleg ez áll a legjobban, és az öltözködésed sem emos, szerintem ez nem lehet probléma. De esetleg kérdezz rá h az illetőt zavarja e, ezt csak ő tudja megmondani.:)
2009. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%

16nál több te se vagy


értsétek már meg,semmi férfias (áh,ma már semi férfias nincs bennetek) nincs a hajvasalásban


legyél akkor transzvesztita,vasald a hajad,fesd magad,járj női cuccokban...

katasztrofa ami most van...

énse voltam tul rég tizenéves,de nem volt ilyen...

22/L

2009. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
ahogy mondod, 16 vagyok, nem nem emósan öltözködök, farmer + fehér poló általában, és mivel kicsit hosszabb hajamvan azért vasalom hogy ne tűnjön nagynak a fejem a hajam miatt és a tükörrel sincs gond mivel 3 perc alatt kivasalom a hajam hogy egyenes legyen.
2009. okt. 11. 12:10
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sokkal undorítóbb, amikor egy fiúnak mikrofonfeje van, és undorító göndör... A göndör haj lánynak jól áll, de srácoknak undorító, fujj, ki nem kezdenék egy uszkárfejű sráccal... ha meg ilyen fejjel verte meg a sors, legalább vasalja a haját, az minimum igényesség...

Aki meg azért dobja a pasiját, vagy azért ábrándul ki a srácból, mert vasalja a haját, azon csak röhögni lehet, mert egy szánalmas idióta...

2009. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!