Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy fiú ismerősöm gyakran bámul a városban és a hétvégén házibulin tett egy olyan megjegyzést nekem, hogy "pedig k. rva jó csaj vagy. ", az jelent valamit?

Figyelt kérdés
Tehát akarhat tőlem valamit, vagy csak simán tetszem neki és ennyi, semmi több? Barátnőm is megfigyelte, hogy sokszor néz engem a buszmegállóban, köszönőviszonyban vagyunk, néha msn-en vagy élőben szoktunk pár szót váltani, mivel sok közös haverunk van. Hétvégén az egyiknél volt házibuli és mindketten ottvoltunk egy darabig, akkor azt mondta, hogy k.rva jó csaj vagyok, nagyon tetszem neki. Szerintetek mit akarhat? Érdemes lenne legközelebb közelednem felé?
2009. okt. 11. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
:D hát ha ö is tetszik neked akkor igen... tuti bejössz neki .
2009. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, de így azért nehéz megmondani:) Nem tudom hány évesek vagytok, de arra azért vigyázz, nehogy csak azért mondja, hogy !megkapjon!
2009. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk van benne valami.
2009. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
"qrva jo csaj vagy",ez is tud udvarolni.keruld az ilyen primitiv barmokat.
2009. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre a kijelentésre ne építs semmit... Az, hogy egy fiú "krva jó csajnak" gondol, az kábé annyit tesz, hogy megdugna, főleg ha ilyen "gyöngymagyar" szavakkal fejezi ki magát.
2009. okt. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem hangzott nagymenős dumának, sőt a kifejezés ellenére egy kedves bóknak tűnt, nagyon tetszett :) inkább csak elismerően hangzott, mint nagymenősen. csak nem tudom érdemes-e közelednem felé... hogy csak úgy mondta, hogy jó csajnak tart, vagy ez takar is valamit, hogy szívesen összejönne velem...
2009. okt. 11. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom.Én nem ájulnék el ha nekem valaki kedvesen egy ilyet benyögne.Lehet visszamaradott vagyok de szerintem ez gáz a mai világban pedig én se vagyok valami öreg :D A legszebb bók ha odaköpnek neked 1 dejó csaj vagy b*meg!Akinek ez bejön az...meg is érdemli.Na de persze ma már a szerelem...valakitől megkérdezném:az meg mi?Érezni valaki iránt esetleg nem csak annyit hogy felcsinálnám?ááh..
2009. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!