Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségre utalhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségre utalhat ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Szerintem elég mély dolgokról van itt szó.


---


van egy fiú, aki az én buszommal jár, akinek kékesszürke szemei vannak, olyan tiszták, mint a tó, amibe a gyerekek úszni járnak.

a barátaival ül és sokat nevet kis dolgokon és amikor a barátai elcsendesednek, ő kinéz az ablakon.

én két székkel ülök mögötte és szerintem ő csodálatos.


van egy fiú, aki az én buszommal jár, aki boldognak tetteti magát minden reggel.

a barátaival ül és üresen mosolyog rájuk és hosszú pulcsikat hord a nyár közepén.

én két székkel ülök mögötte és szerintem ő csodálatos.


van egy fiú, aki az én buszommal jár, akinek kékesszürke szemei vannak, olyan üresek, mint télen a tó, amibe a gyerekek úszni járnak.

a barátaival ül és az ölét bámulja és amikor a barátai valami vicceset mondanak, nem nevet többé.

én két székkel ülök mögötte és szerintem ő csodálatos.


volt egy fiú, aki az én buszommal járt, akire a szülei találtak rá, miután agyonlőtte magát. írt egy levelet a barátainak, amiben elmondta nekik, hogy szereti őket, és írt egy levelet a szüleinek, amiben bocsánatot kért.

írt egy levelet annak szomorú lánynak, aki két székkel ült mögötte a buszon és elmondta neki, hogy gyönyörű.



2013. jún. 17. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
belehalt a tehetetlenségbe esetleg öngyilkos lett de előtte írt egy levelet ő mindenkit szeretett csak nem tudott semerre sem lépni.
2013. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
depresszív, egoista, tutyimutyi gyerekről szól ez a kis történet aki nem képes lépéseket tenni és inkább egoista módon kicsinálja magát, bűntudatot generálva a szüleiben, barátaiban és a 2 székkel hátrább ülő hölgyben,
2013. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg nem értett, mások által elhanyagolt, depressziós, szomorú
2013. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg nem értettre.
2013. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Makra Péter Endre válasza:
Kedves, suta fiúlány, vagy lányfiú, de mindenképpen kamasz, aki ezenmód próbálkozik az írással, önmagának és környezetének megismerésével, és rájön, hogy az élet csodálatos, még azzal a képzelt drámával együtt is, amit oly szépen megírt...
2013. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!