Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért a 40 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért a 40 kilós feszülős nadrágban levő fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, van barátnőm, de amikor sétálunk, csak az ilyeneket látom, életképtelen 40 kilós, zörgő csontú egyedeket. Nem értem miért kell ez nekik...
2013. jún. 17. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem mindeg az? lényeg, hogy a te csajod normális és neki nem olyan kellett.. a többi hülyével meg ne foglalkozz
2013. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát nekem abszolút nem jönnek be
2013. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek..nemtudom miért de bejönnek sőt:D
2013. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
nekem sem jönnek be
2013. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mint nő, undorodom tőlük, főleg ha az a feszülős gatya még színes is. De addig örülj, míg van egy normális barátnőd, akinek férfiként kellesz, többivel meg ne foglalkozz. Gusztustalan, de ez van, ez jutott nekünk nőknek............
2013. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én személy szerint igazán izgatónak találok egy fekete csőgatyát egy srácon, feltéve ha nem csontkollekció, persze.
2013. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég sértés ahogy megfogalmaztad, nekem is van enyhén szűkített szabású farmerom, és azért mert nincs rá késztetésem hogy napi szinten keményen edzek azért nem kéne lenézni

Nincsen 20centis felfelé álló hajam, se rózsafüzérem, csak vékony alkat vagyok

21/F

2013. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert helyesek es a vekonysagukkal lanyos hatast keltenek es a mai tinilanyok oda vannal a.lanyos kulseju pasikert.
2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

na ezért tömegnövelek :D nem akarok deszka lenni

de én is látok ilyeneket,egy kissrácot is egy jó csajjal, áh de irigy voltam múltkor is azért :D

2013. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed ha növeled a tömegedet, akkor mindenkinek kelleni fogsz? Nem hinném, lehet ami neked kevés, az másnak sok
2013. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!