Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit zavar az, ha egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit zavar az, ha egy lány nem használ parfümöt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen csak nem telik normálisabb fajtára, illetve így is jól érzem magam...


18/L



2013. jún. 17. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben anélkül nem vagy büdös akkor nincs zavar.
2013. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Én kifejezetten nem szeretem, ha parfümöt használ.
2013. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha nem vagy büdüs akkor senkit
2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar. Én sem használok férfi illatosító szereket, csak köhögök tőlük xD. 20/f
2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büdös.
2013. jún. 17. 14:20
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem eddig minden barátom nagyon szerette az illatomat (természetesen izzadásgátlót azt használok (alumíniummenteset), de parfümöt nem.

és nem is akarták, hogy parfümöket használjak, mert állítólag nagyon finom az illatom.

megjegyzem, én ugyanígy vagyok. nagyon szeretem egy férfi természetes illatát, és nem valami laboratóriumban kikísérletezett művi illatot akarok szagolgatni, hanem egy hús-vér embert.

2013. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az enyem 3000ft kibirja legalabb 3 honapig, es imadjak!!!

sztem vannak kellemes illatok, amik még nem taszitoan erossek

2013. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja, es attol még nem lesz mu illatod,.mert keveredik a sajat illatoddal, es egyedi lesz. ezert kell megtalalnod a sajat illatodat, ami neked jol all, mert nem mindegyik passzol.
2013. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy büdi? XD

Engem nem zavar ez, jobban szeretem amúgy a természetes női feromon illatot. :)

2013. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jobb ha semmilyen illatosítót nem használ a lány, mert a tiszta testillat a legjobb! :)
2013. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!