Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srácok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srácok, miért vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a strandokon a tusolókban tök gátlásos a mai fiatalság. Jómagam elmúltam 30 és tök természetes, hogy pucéran állok a tusoló alá, ellenben az említett korosztály aki fürdőgatyában tusol-hajat mos. Miért?
2013. jún. 18. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert irl még nincs Photoshop, nyugi, majd jön a Google glass ami alapjáraton retusálja majd a 'tökéletlen' bőrt.
2013. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert félnek a homároktól,vagy a kukkolóktól.Én nem járok strandra,legutóbb 4 éve voltam...De kb ezért lehet.
2013. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18 vagyok, de én is pucéran mosakszom és észrevettem szintén ezt a jelenséget..
2013. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szégyenlősség kérdése,hanem mások tiszteletben tartása egyrészt,másrészt az intim területhez pl. senkinek semmi köze csak bámulnának.
2013. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
utolsonak igaza van, amikor zuhanyzom, es egy idosebb "holgy" bamul legszivesebben odamennek es kitepnem a szemet.2. nem vagyunk ciganyok...semmi koze a szegyenloseghez, egyszeruen egy kis erkolcs es jozanesz egyvelege...
2013. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

20 éves vagyok. Engem kifejezetten zavar, hogy edzés után a tusolóban az idősebbek egy szál semmiben fürdenek. Értem én, hogy fiúk vagyunk, egymás közt, senkit nem érdekel a másik, de rohadtul undorító, amikor ülök a padon, öltözök, és egy 60 éves ember pucér seggel lehajol előttem, hogy megvakarja a lábujját.

Engem zavar. Törölközőt magam köré csavarom, úgy öltözök át, tusolóban fürdőgatyában vagyok. Szerintem ez lenne a normális.

2013. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy csaj. Csajtól ez jobban hangzana. :D

Amúgy szocializálódás kérdése. Nameg régen nem riogattak senkit sem ennyire a homokos témával, akkor a meztelenség normális volt. Ma ha meztelen gyerekek jönnek, férre kell nézni mert pedofilnak néznek ha nem teszed, és melegnek ha arra nézel ahol meztelen férfi van, perverznek ha meztelen nő van ott, és aberráltnak ha egy meztelen öreg.

30F

2013. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# edzőteremben szerimtem teljesen normális a meztelenkedés, nálunk a teremben azt furcsálják, ha körbetekered magad. Gyorsan fel kell kapni az alsógatyát és kész!
2013. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért érdekel ez? Kíváncsi vagy mások farkára, vagy mi? Nem értem miért zavar, ha takargatják... Kicsit buz.is vagy! :/
2013. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8-asnak

Nem említettem sehol edzőtermet.

Edzést mondtam. Konkretizálva: sportbúvárkodás, ami ugye uszodában van.

Plusz ha rajtam van a gatya, akkor kimosom abból is az uszoda-szagot legalább (naponta van edzés, nem lehet minden nap kimosni).

2013. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!