Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez egy létező különbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez egy létező különbség köztetek?

Figyelt kérdés
szóval az, hogy a csinosabb lányok kevésbé mutatják ki, ha bejön nekik valaki. legalábbis én ezt vettem észre. ez így van? ha igen akkor mi ennek az oka?
2013. jún. 18. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szerintem fordítva van.

Én ronda vagyok, azért nem merek kezdeményezni.


17/L

2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így van

1. semelyik lány sem csúnya csak máshogy szép :D

17/F

2013. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy nagy hülyeség:)
2013. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Van benne valamivel, mivel a magukat csinosnak gondoló lányok általában tele vannak büszkeséggel, és ezt nem fogják lerombolni maguknak, hogy ők kezdeményezzenek egy fiúnál, van, aki ilyen szempontból fenn hordja az orrát.

Viszont van olyan is, aki szintén csinosnak gondolja magát, és már túlságosan is könnyen adja magukat, más-más pasikkal flörtölgetnek, úgy mond szeretik éheztetni a pasikat. Nehogy azt hidd, hogy a csúnya, kövér lányok között nincs olyan, akinek az egekbe lenne az önbizalma... és mégis jóformán nincs semmire.

Tehát ez teljesen emberfüggő...

2013. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én soha nem mutatom ki
2013. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dóri0717 ***** válasza:
46%
Azt tartják, hogy az elérhetetlen csajok, akikért teperni kell, jobban vonzza a pasikat. Ha érdeklődik egy lány egy fiú után, az már a srácnak nem is olyan érdekes. Egy csinos lánynak van annyi önbizalma, hogy tudja, hogy majd a pasi kezdeményez, s ő így majd úgy tűnik, mint akit meg kell hódítani (még ha igazából belül teljesen oda van meg vissza)
2013. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem

engem sokan csinosnak mondanak,elégé sokan bepróbálkoznak,de a páromhoz még is én mentem oda hogy van-e kedve találkozni,én léptem felé és én mondtam először hogy szeretem,mert az miatt hogy sokan bepróbálkoznak attól félt hogy "nem kaphat meg"

2013. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, ez akkora hülyeség. Én kifejezettem utálom az olyan csajokat, akik semmi jelet nem adnak, lépek is tovább olyan lányra, aki jelzi, hogy tetszem neki. Elég, ha érdeklődik, kérdezősködik felőlem időnként vagy lájkolja a sz@rságaimat, akkor már látom a jeleket és mindjárt jobban foglalkozom egy ilyen lánnyal, mint aki levegőnek néz vagy játssza az elérhetetetlent. Annyi beképzelt, egosita csaj van, nem vagyok én ilyenekre kíváncsi.
2013. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez nem teljesen igaz, mert azok mutatják ki, akiknek van önbizalmuk, de nem minden csinos lánynak van és néhány kevésbé csinos lánynak pedig néha túl sok.
2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!