Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy minden nő ku....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy minden nő ku. rva csak a többség nem kamatoztatja? (Nők mondták nem én)

Figyelt kérdés
Több ő mondta már hogy minden nő ku.rva valójában.Ezt nem férfiként mondom,hanem nők mondták nekem.Azt mondták hidjem el,minden nő ri.banc úgy ahogy van,ki így ki úgy.Csak a többségnek sikerül leplezni és elnyomni.
2013. jún. 18. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, kérdezd meg anyukádat, mint a női nem képviselőjét.
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ugye tudod hogy ezzel mos a saját anyádat és nagyanyádat is lek*rváztad?

amúgy bárki lehetne az,de itt szól közbe az erkölcs

2013. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 13:36


Ezt beszoptad nagyon haha:DD Ő is megmondta!!:D

2013. jún. 18. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
3-as, elhiszem, de csak magából indult ki. A többi nő nem mind k.rva. :)
2013. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogyan teszel fel egy kérdést. A k... szitokszónak számít.

De ha arra gondolsz, hogy ott lapul-e minden nőben a szexuális ragadozó, akkor szerintem a válasz: Igen!

2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azok biztos, akik ezt mondták neked, és még hülyék is :D hogy hangoztatják :DDD

Ki kell hogy ábrándítsalak, nem minden nő k.rva. Nekem már ajánlottak pénzt szexért(egy olyan férfi, aki szerint minden nő k.rva), nem fogadtam el, egy ideig próbálkozott, aztán miután megdőlt az elmélete, nem keresett többet. A férjemet sem a pénzéért szeretem, mert voltunk már szegények és gazdagok is, de kitartunk egymás mellett jóban-rosszban. Hát ennyit erről..

2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ribanc, de bármelyik tudna az lenni.
2013. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ne általánosíts! Miért nem ismerkedsz meg olyanokkal akik nem azok? Bár sokan azért nem találnak normális lányt,mert alapból a ribancok kihívó külsejére mennek. Nem te mondtad,de csak megfordult a fejedben hogy így van,ha már itt megkérdezted.
2013. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, nem kéne általánosítani, de ha valakinek az anyja a saját bevallása szerint is ku.rva, akkor mit gondoljon szegény a többi nőről?
2013. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy igaz lenne, én szerintem túl prűd is vagyok XD
2013. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!