Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi azt mondja egy csajra meletettek, hogy jócsaj, vagy csak megnézi, akkor nem éreztek utálatot a csaj iránt?

Figyelt kérdés
Én mindig.

2013. jún. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

így érzed magad?

[link]

2013. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem,ha fiúval vagyok akkor az mindig rám figyel
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, miért kéne? Nem csak én lehetek jó csaj, hanem más is :)

Attl mert valaki külsőre jól néz ki, még nem biztos hogy jobb is nálad. De mondjuk én nem vagyok féltékeny, sem irigy. Én is látok szép nőket, csinosakat is. Van hogy én jegyzem meg a barátnőimnek, hogy most milyen csinosak. Nincs ebben semmi.

2013. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Éppenséggel leszrom. Mivel nekem pont az ellenkezőjét szokták, valamint leszólni a csajokat. ;)
2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!