Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedek egy lány miatt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedek egy lány miatt aki nem lehet az enyém mit tehetek? 23/F

Figyelt kérdés

Nem olyan rég ismertem, meg de csak barátság lett belőle, de ő annyira szép és annyira értékes a belsője számomra, hogy nem tudom kiverni a fejemből, ha meglátom, vagy csak ha már ír nekem nagy lelki fájdalmat érzek, a hasam is nagyon fáj. Alig bírok enni, néha hányingerem van. Jobb lenne elfelejteni, de én nem szeretném, mindig mellette szeretnék lenni, de úgy érzem belülről felzabál valami...

Most is csak szorongok szüntelen, néha picit jobb néha elviselhetetlen.

Mit tehetnék?



2013. jún. 18. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A leglényegesebb információt kihagytad... miért nem lehet a tiéd?
2013. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

miért gondolod azt h nem lehet semmi belőle? hívd el randizni (fagyizni/kávézni). ha vmi nyomós indok van arra h miért nem jöhet össze veled akkor pedig ne beszélj vele, kerüld a társaságát, neked is jobb lesz így

20L

2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért nem lehet a tiéd? Bepróbálkoztál már nála? Ha mondjuk közölnéd vele az érzéseidet, lehet hogy viszonozná.
2013. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
igyál mint minden lelkisérült társunk! :D
2013. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok helyre megyünk együtt, mégis mindig más pasikról áradozik, és igen megbeszéltük. Régen úgy éreztem azért van velem, azért olyan kedves, mert érez valamit irántam, de nem és amióta elmondtam neki az érzéseimet, volt, hogy nagyon bunkó volt velem sokáig... aztán lelki szemetesládának használt, most kezd megint rendes lenni, de azt mondta, csak barátok legyünk... Van, hogy nagyon jól elbeszélgetünk, ő is írni szokott nekem.
2013. jún. 18. 14:18
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a tiéd nagy korkülönbség vagy mi a baj??? Írd meg légyszi hátha tudok segíteni!!!! :)
2013. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Leírtam olvass vissza pont a kommented felett van.
2013. jún. 18. 14:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a lány????
2013. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
19 lesz júniusban
2013. jún. 18. 14:22
 10/14 A kérdező kommentje:

Kétlem, hogy zavarná a korkülönbség. Akibe bele van zúgva az 25 éves...

De néha áradozik nála 1 évvel fiatalabb fiúkról is.

2013. jún. 18. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!