Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, akik nem mernek kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nem mernek kezdeményezni a kiszemelt lánynál, mert azt gondolják, nincs esélyük, vagy csak félénkek-ha látjátok a lányt, hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés
Nem néztek rá,elfordultok tőle,titokban lesitek,vagy rá se mertek nézni?Minden részlet érdekelne!Jó szemű csajok is hozzászólhatnának,akik leveszik a leplezett tetszést,stb!Remélem kapok egy pár választ,köszönöm!

2013. jún. 18. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem merek kezdeményezni elég sok helyzetben, de az nem jelenti azt, hogy rá se merek nézni.

Volt már olyan, hogy jól elbeszélgettem a lánnyal, közben meg a szívem úgy vert, mint a légkalapács, mert tudom, hogy nincs esélyem nála, annyival magasabb kategória. 17/F

2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy nincs esélyem
2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én csak magamról tudok nyilatkozni, keresem az illető lány társaságát, sokat beszélgetek vele, stb. És ---> friendzone :-D :-(

B verzió, néz, de ha ránézel félrekapja a tekintetét.

2013. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért pont én kellenék neki?

Mindig erre gondolok..

17/F

2013. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában elkapják a tekintetüket vagy rám sem néznek,ez úgy a 80% körülbelül.Aki meg nézeget,az meg semmilyen jelet vagy bármit nem mutat ami alapján gondolnám,hogy van esélyem.Így elég nehéz bármit is gondolni,tenni.
2013. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!