Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér az, , aranyos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér az, , aranyos" kategóriába? (lent)

Figyelt kérdés
Most tegyük fel, hogy ha egy 12 éves lány jár egy 14 éves fiúval. Ezt a járást nem úgy értem, hogy mindenféle komoly dolog, ami a tiniktől manapság megszokott, hanem csak úgy hogy sokszor vannak együtt, mondjuk sétálnak (kézenfogva) vagy ilyesmi, és sokszor megölelik egymást, meg közelről nézik egymást szemét (ezt máshogy nem tudtam elmondani)Szerintetek aranyosak, vagy ez már soknak számít? Ha pedig nem számít soknak, akkor belefér a puszi is?

2013. jún. 19. 03:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ez a kérdés önmagában aranyos! :)

Bárcsak minden korodbeli így gondolkozna... :)

Még a puszi is belefér!

2013. jún. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
szeritnem is aranyosak vagytok. 3 millio olyan tini mint ti és rendben lenne ez az ország. Ifen belefér egy egy puszi ha szeretitek egymást de soha ne akarjatok felnöttek lenni. Élvezzétek azt hogy szeretitek egymást. :)
2013. jún. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

amíg nincsenek nagy anális vigadozások addig okéXD

AM nem gáz.

2013. jún. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Egyébként én vagyok a első barátnője, és már lassan három hónapja vagyunk együtt. Csak azért írtam le még ezt is, hogy ne legyenek itt olyanok, hogy ez csak olyan 3 napos kapcsolat lesz, mert sok ismerősömnél így megy.
2013. jún. 19. 03:42
 5/16 A kérdező kommentje:
Vagyis válaszokat* csak gyorsan jöttek, azért írhattok még mert érdekel mások véleménye :)
2013. jún. 19. 03:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem sok egyáltalán. Bár nekem mindig fura ilyeneket olvasni, én ilyen korban kijártam a parkba labdázni, legjobb barátnőmmel járkáltunk át egymáshoz játszani, könyveket olvastam, tévéztem, stb., eszembe nem jutott soha, hogy egy fiúval járjak. Na mindegy. Normálisnak tűntök ennyi alapján, szerintem is belefér még a puszi, csak a többi dolgot ne siessétek el.
2013. jún. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem sietjük el, szeretjük egymást, és ennyi is éppen elég, csak azért még a puszit megkérdeztem :)
2013. jún. 19. 03:56
 8/16 HotChoc ***** válasza:
100%
Ezen mosolyogtam, tényleg aranyos :) jó hogy így gondolkodsz, szerintem sem sok még a puszi. Csak ne siessétek el a többit. Aztán sokáig ;)
2013. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem már a szájra pusziis belefér, de több még tényleg ne :D

Ez nagyon aranyos!


17/L

2013. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez aranyos :)

Az meg,hogy 12 évesen jobban írsz,mint az ide írok 60%,az durva :D

2013. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!