Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér az, , aranyos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér az, , aranyos" kategóriába? (lent)

Figyelt kérdés
Most tegyük fel, hogy ha egy 12 éves lány jár egy 14 éves fiúval. Ezt a járást nem úgy értem, hogy mindenféle komoly dolog, ami a tiniktől manapság megszokott, hanem csak úgy hogy sokszor vannak együtt, mondjuk sétálnak (kézenfogva) vagy ilyesmi, és sokszor megölelik egymást, meg közelről nézik egymást szemét (ezt máshogy nem tudtam elmondani)Szerintetek aranyosak, vagy ez már soknak számít? Ha pedig nem számít soknak, akkor belefér a puszi is?

2013. jún. 19. 03:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg azt is, hogy aranyosnak gondoljátok ezt így, vagy hogy mondjam :D (a fogalmazás nem az erősségem)
2013. jún. 19. 11:45
 12/16 anonim válasza:
Szerintem is aranyos.Az a puszi is persze hogy belefér. :D
2013. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem minden belefér, amit élveztek, csak ne siessétek el, és ne csináljatok meggondolatlanságokat! :)
2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még a szájrapuszi is belefér.
2013. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan mar szex is mehet..
2013. júl. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
te jól vagy? ahhoz még nagyon fiatalok vagyunk :P
2013. júl. 19. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!