Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedtek testbeszédben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedtek testbeszédben avval az emberrel, akinek tetszetek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,az illető nem vallotta be,de ti már levágtátok,hogy epedezik utánatok,de nektek nem jön be!Zavarban vagytok emiatt a közelében?Ha szembe vegy veletek hogy reagáltok,oldalra,le,előre néztek?Leginkább azok véleménye érdekelne,akik még sose beszéltek az imádójukkal,de tudják,hogy létezik!Köszönöm!

2013. jún. 19. 14:57
1 2
 1/11 Blinty666 válasza:
Úgy vettem le ,te vagy az a bizonyos imádó és talán azokra a jelekre vagy kíváncsi ,ami alapján ő rájöhetne .A tanácsom erre az estre : ne csapd el a fejed hirtelen ,amikor rád néz ,lassan számolj el kettőig és utána félrenéz ,ne játssz gyűrűvel,karkötővel,pohárral,hajaddal ,ne nyald meg az ajkaid , ilyesmi .Nagyjából szerintem ezek a legszembetűnőbb jelek amiket egy átlagos ember ,még ha tudat alatt is ,de felismerhet. Szóval ...próbálj a legtermészetesebben viselkedni.
2013. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lebuktam,talált,süllyedt!Az a helyzet,ami most van,valószíűleg az volt egy éve,csak fordított esetben!És a nézésekről tudtok valamit mondani?Merre néz a pasi/csaj,ha a tetsző embert látja!És ha előre néz?
2013. jún. 19. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:
te jó ég, szóval, ha megnyalom a szájam szélét, és játszok a karkötőmmel, akkor azt hiheti az illető, hogy bejön nekem? jaj így már mindent értek xD
2013. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem tetszik,minek lennék egy ismeretlen előtt zavarban?

tetszik valaki,oldalra,előre,lefelé nézek,nem a szemébe,ha zavarban vagyok,ha tudnám még zavartabb lennék:$

tagadhatja de még mindig be jösz neki xD

2013. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha én tetszek valakinek,de én tőle nem akarok semmit,hát az a helyzet,kicsit feszengek a közelében!Oh,de jó lenne...Azért kérdeztem,mert a tetszésen kívül,még azt feltételeztem,hogy talán azért viselkedik így,mert levette,hogy bejön nekem,vagy nem tudom!Utolsó,egyébként te lány vagy?
2013. jún. 21. 00:05
 6/11 anonim ***** válasza:
soha nem beszéltél vele,miből tudná biztosra? én nem jönnék zavarba, ha tudnám se,mert nem ismerlek,nincs miért Szerintem tetszel neki,beszélj vele :) L vagyok,szóval én ilyenkor várnám hogy kezdeményezzen a fiú te L/F?
2013. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát onnan,hogy mondjuk 2napja szembe jött velem az utcán,én meg annyira elvörösödtem,zúgott is a fejem!Máshol nincs alkalmam találkozni vele!Régebben közeledett felém,nem tudom,hogy azért,mert akarhatott valamit,de egy hüly€ dolog miatt azt hitte,tojok rá!Lehet haragudhat emiatt!Láttam többször az utóbbi 3hónapban,de egyszerűen a szemezés nem jött össze!Vagy a helyzet volt olyan,vagy előre nézett,stb!
2013. jún. 21. 09:16
 8/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok,ha arra gondoltál!
2013. jún. 21. 09:17
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor azért viselkedik úgy,mert tetszel neki de azt hiszi nincs esélye nálad Közeledj hozzá most te,szólítsd le :)
2013. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi,jól hangzik nagyon a dolog!:)Csak nem tudom,mit mondjak neki!
2013. jún. 21. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!