Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fejlődnek ki ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fejlődnek ki ennyire a mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy már az általános iskolában olyan elöl hátul kifejlettek a "lányok", amire régebben sosem volt példa. Hogyan változott ennyit a világ? Ha megnézzük 30 éve az egyetemistákat, mind vékony mondhatni fejletlen testalkatúak voltak már a mai kisiskolásokhoz képest is.


A haverom szerint, ez annak az oka lehet, hogy megesszük azon állatok húsát, amik már mind természetellenes fejlődésen mentek keresztül, annak érdekében, hogy az emberek minél előbb hasznosítani tudják őket, és ezek a tápadalékok ott vannak a húsban is, amit megeszünk..?


Sokat gondolkoztam már ezen, ami szerintem nem tudható be a több testmozgásnak, tornázásnak, zabálásnak stb.. Egyiktől sem lesz már 12 évesen hatalmas melled, és nem emiatt jön meg 8 évesen a menzeszed.


2013. jún. 20. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
minden az ételben van..
2013. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy most olyan ruhákat hordanak, amiben feltűnik. Ennyi a varázslat.
2013. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy így lenne, csak régen nem mutogatták magukat ennyire a lányok. Nem volt csípőnaci, pushup melltartó és társaik...
2013. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A technikai fejlődés megengedi hogy hamarabb érjenek az emberek,mivel a gyerekvállalás pont optimális lenne ilyen körülmények mellett,de ez csak egy megtévesztő változás.


Fejben nem érnek gyorsabban,ráadásul ez a fejlettség a világban olyan biztos mint a kutya vacsorája,ha egyszer vége szakad,visszakerülünk a régebbi állapotokhoz,csak gondolj bele.

2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"feltőttesebben" próbálnak öltözködni (ruha, smink, bármi) és viselkedni, nincs itt semmilyen biológiai fejlődés
2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kulonbseg az alkatban. A mai kiscsajok szuk ruhakban jarnak, tomik a pushup melltartot, pucsitanak elore-hatra, stb, hogy minel k*rvasabbak legyenek. Szoval csak emiatt tunik igy neked.
2013. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a társadalom átalakulásában látom ennek az okát. A mai fiataloknak több mindent szabad, hamarabb elkezdi őket érdekelni a másik nem és (sajnos, mivel tv-ből, rádióból, internetről és már lassan a könyvekből is ez folyik) hamarabb kezdenek el szexelni is. Ezeket a test érzékeli, beindulnak a hormonok, és bizony, sokszor én magam is csak kapkodom a fejem, ha odaállok egy 13-14 éves mellé az utcán. 18/L
2013. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet genetika is...
2013. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
belsőleg valóban mostanában korábban érnek a lányok, viszont külsőleg nem, csupán most már 10 évesen magukra húzzák a melltartót és a korukhoz nem megfelelően öltözködnek, ráadásul hamarabb kezdenek el sminkelni is. régebben melltartót se hordtak addig amíg úgy igazán ki nem fejlődtek a melleik.
2013. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a húsfogyasztással nem függ össze, mert én például egyáltalán nem eszek húst, és mégis ugyanabban a tempóban fejlődök, mint húsevő társaim, és igaz én nem sminkelem magam, mert szerintem hülyeség ilyen korban, mert csak elrontanám a bőrömet.

14/L

2013. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!