Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket ez mélyen érintene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket ez mélyen érintene?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz ha összevesznétek a csajotokkal és a csaj azt mondaná nektek hogy az exének sokkal nagyobb volt a farka és sokkal tovább bírta mint ti. Megsértődnétek? mit tennétek? ez tényleg olyan bántó??
2013. jún. 20. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

igen ez bántó

de azt a kérdést ma már nem tették fel? O.o

2013. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Küldeném vissza az exéhez.
2013. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Megsértődnél, ha azt mondanák, hogy sz.rul szopsz, elhíztál és nem tudsz még főzni sem?
2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
így kell traumát okozni egy férfinak tuti, hogy azzal a csajal aki ezt mondta neki sosem lenne már olyan a szex mint ahogy kellene, mivel mindig ott lesz ez a tudat benne
2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ennél jobban nem is tudnál megsérteni egy pasit sem.

Kb olyan megalázás, mintha az apa azt mondaná a lányának, hogy csalódtam benned te utolsó ribanc, ne is lássalak többet.

2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha ő volt a hibás akkor ki is adnám az útját.

Főleg ha én nem hoztam fel ilyen témát

2013. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"Akkor menj vissza a zsiráf inszeminátor exedhez!"
2013. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
ezek szerint még mindig nem felejtette el az exét, lehet azért jött veled össze h féltékennyé tegye....de ha nekem ilyet mondana akkor már küldeném is vissza az exéhez. a csajod a múltban él és soha semmi nem elég jó neki
2013. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Foga nem maradna, nem érdekel, hogy lány.
2013. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ha ezt mondtad véletlen a barátodnak akkor készülj fel mert többé nem látod
2013. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!