Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha van egy helyes fiú, mennyire nézitek, hogy milyen a teste?

Figyelt kérdés

Azt beszélik,hogy helyes vok.A test mennyire számít,ha a fej rendben van? Gyúrok,a nagyobb darab,macis kategóriába tartozom.184cm/88kg.Azért érdekel,mert nagyon nem vagyok megelégedve a testemmel..

21F


2013. jún. 20. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megnézem a testet is.

24L

2013. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nem nagyon feltűnően vékony vagy macis akkor nem igazán szoktam észrevenni, hogy milyen a testük. persze a strand kivétel :D

19/L

2013. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hmm:..:)) eléggé megnézem mert engem is szoktak nézegetni :) 16/L
2013. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az arca fontosabb. Felőlem lehet mackós, vékony, szálkás, ha az ábrázata bejön, nem érdekel az alkat.
2013. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szerintem (legalábbis nekem) az összkép a fontos, tehát igen. a testet is megnézem. 21/L
2013. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Külsőségeknél először inkább az arcát figyelem, majd a magasságát, ápoltságát, stílusát.

Nekem nem igazán eseteim a nagyobb darab, macis, izmos pasik. Inkább a vékony vagy normál testalkatú, szálkásabb srácokra bukom.

2013. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is az összkép számít, viszont ha azt nézzük, melyik "fontosabb", a fejre szavazok. Kíváncsi lennék az arcodra! Küldesz képet priviben? :)

2013. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem legnagyobb részben az arc számít. Páromnak nincs igazán formás teste (180 cm/110 kg, látszik, hogy sokat mozog, de jócskán van zsírpárnája csípőn és hason), de arcra számomra nagyon jóképű és olyan aranyos manós :)
2013. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ln imádom az izmos testet, de a paramétereid alapján nem lehet gond, még akkor se ha van rajtad egy kis husi. A macisabb srácok sokkal jobbak, mint a vékony 50 kilósak(akik még azt is hiszik magukról, hogy mennyire atom testük van), szerintem. 18/L
2013. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!