Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam 7 évvel idősebb lányba?

Figyelt kérdés

Olyan gyönyörű és imádom. Kedves is meg minden, szép, okos, aranyos. Jóba vagyok vele és tegnap este kaptam egy puszit az arcomra és azt mondta,hogy aranyos vagyok :3 tudom, hogy úgyse lehet közöttünk semmi de akkor is a falat kaparom. Segítség!

17F


2013. jún. 20. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha te lennél a lány, és hét évvel idősebb fiú tetszene, semmi gond nem lenne.

Ideje lenne elszakadni a begyöpösödött társadalmi nézetektől, elvégre nem a középkorban élünk. Tegyél egy próbát! Mondd el, hogy nagyon tetszik neked, részedről ez több, mint barátság, és szeretnéd, ha több is lenne köztetek.

Ha nemet mond, akkor meg amúgy is egészségesebb megszakítani a barátságot, mert így sosem fogsz túllépni rajta, ha nem találkoztok, akkor viszont a plátói szerelem hamar elmúlik.

2013. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hááát.. de akkor is 24 éves, neki lassan gyerek kell majd én meg még az iskolát se jártam ki. Nem bírna elviselni. Éretlen vagyok.
2013. jún. 20. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lehetne, ha hasonló a gondolkodásmódotok és az érdeklődési körötök, és ha képes vagy kicsit érettebben viselkedni a korodnál? Csak ne ajtóstól ronts a házba, először próbálj meg vele minél több időt tölteni mint haver. Ha puszit is adott, akkor valószínűleg bejössz neki, csak szoknia kell neki is a gondolatot h milyen lehet 7 évvel fiatalabb pasival lenni, mert először tényleg kicsit soknak tűnhet, de nem lehetetlen. Hajrá:-)
2013. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ja #3 vagyok, 24L és nálam nem lenne kizáró ok a -7 év.
2013. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Várj egy kicsit, és ha még mindig tetszik próbáld meg :) a 30 éves nővéremnek 23 éves pasija van :)
2013. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek egy házaspárt 7 év van közöttük a nő javára. Amikor megismerkedtek a fiú volt 25 a lány 32. Teljesen működőképes a kapcsolatuk. :)

Azonkívül nem törvényszerű, hogy egy nőnek huszonéves korában szülnie kell.

2013. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Komolyan? :O

De mi lenne ha összejönnénk és ott hagyna egy tapasztaltabb férfi miatt?

2013. jún. 20. 19:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És mi van, ha nem? Mi van, ha megszeret az erényeiddel és a hibáiddal együtt? Senki sem tökéletes, még a tapasztalt férfiak sem, őket is lehet miért elhagyni. Ne legyél ilyen kishitű!
2013. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Közöttünk "csak" 3 év van, az én javamra, és emiatt szegénykém sosem próbálkozott (16 évesen) én voltam az elérhetetlen 19 éves felnőtt nő:DD De végül mégiscsak egymásra találtuk, bátorítottam őt finoman, és akkor végre levetkőzte a gátlásait és megcsókolt:) 1,5 éve vagyunk együtt.:3 Vannak lányok, akik szeretik a fiatalabb fiúkat, pl én is.:D Nem mondom, hogy nem voltak veszekedéseink egyáltalán, éretlenségből fakadóak, de ahogy telt az idő, ő most lesz 18, én pedig majd később 21, egyre jobb. Remélem örökké tart majd. :)

Próbálkozz, legalább tudod, hányadán állsz akkor vele.:)) Én titokban hónapokat vártam és epekedtem, de azt hittem, egy fiatalabb fiú semmit se akar egy nála ennyivel idősebb "vénségtől" :DD.

2013. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :)) de valamiért úgy gondolom, hogy egy 24 éves NŐ mert már annyira nem is lány 26 vagy több éves pasira vágyik, nem egy 17 évesre aki hozzá képest gyerek. 7 éves volt amikor születtem, vagyis már iskolába járt. De nem érdekel akkor próbálok majd úgy viselkedni mint egy felnőtt, hogy ne legyen baj :)
2013. jún. 20. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!