Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mással is volt már ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt már ilyen, kissé furcsa kérdés?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszik egy fiú, az általa kedvelt lány is elkezd érdekelni, és nagyon szépnek látom, szeretném megismerni, néha többet gondolok rá, mint a fiúra. Nem vagyok leszbikus se biszex. Volt már mással is ilyen? Velem többször is előfordult már.


18/L



2013. jún. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Félsz attól hogy a másik lányba több lehet mint benned.
2013. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy biszex csak hasonlitgatod magad hozzá.
2013. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,velem is volt ilyen..nem vagy biszex,csak hasonlítgatod magad hozzá..jobbnak érzed magadnál,szebbnek stb..idővel elmúlik..:)
2013. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mert valóban jobb, mint én :D De semmi negatív nem jut róla eszembe, nem irigykedem rá úgy, csak kb. csodálom..
2013. jún. 20. 19:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez van a mai napig..

Nem vagyok irigy,de egy kis féltékenység azért lakik bennem,hogy esetleg ő jobban tetszik neki..de mégis velem van,tehát lehet bennem valami olyan,ami benne nincs,amiért a fiú velem jött össze..:)

2013. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!