Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halálosan szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok a pasiba, de nem szeretem már! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem? :D
2013. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a 2 dolog üti egymást.
2013. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hasadj ketté hamar!
2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2eskével értek egyet


nem lehet, hogy valamit elírtál?

2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
ez egy paradoxon, ha valaki megoldja Nobel díjas lesz.
2013. jún. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.. Ha szerelmes vagy bele akkor szereted, nem?
2013. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

mit tegyél .. ?


írd ki fordítva..


Nem vagyok szerelmes a pasiba de szeretem még !! Mit tegyek ?!

2013. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet ezen érteni? Szerelmes, de nem szereti ! Ejj ti emberek, nem értitek a jól megfogalmazott, logikus kérdéseket ...
2013. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, de jobban nem tudom megfogalmazni, ezt egy filmben hallottam, és annyira igaznak éreztem magamra... 7 éve szerettem bele a páromba, de többször is csalódtam benne az évek során, sőt, egyszer nagyon. Ha jobb lábbal kelek fel, imádom, úgy gondolom ki nem szarja le, bárki hibázhat, ő is ember, ha pedig rossz passzban vagyok, más sem jár a fejemben, mint hogy miyen rossz volt hozzám, én ennél sokkal jobbat érdemlek, mikor pedig kezdem megint összeszedni magam, arra gondolok, már csak azért is szakítanunk kellene, mert őt is csak tönkreteszi, ha valaki egy botlásáért egy életen át vádolja.
2013. jún. 22. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez már kezd értelmes kérdés lenni. Most az a kérdés hogy szakíts-e vele vagy nem. Vagy csak kiírod magadból a gondodat.
2013. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!