Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mondanátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mondanátok nekem konkrét csajozási technikákat, amivel utcán, boltban, könyvtárban, tehát közösségi helyeken lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

Elég bátortalannak érzem magam, nem merek odamenni a lányokhoz, diszkóba meg nem nagyon járok. Ezért kérem a ti segítségeteket. Kösz.

16/f


2013. jún. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Buszpályaudvaron szoktam, de inkább csak mert unatkozok.

-Tied mikor megy?

-És merre laksz?

-Melyik suli?

-Amúgy Béla vagyok..


egyszerű

ha meg nem szól menjen a k. anyjába

2013. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért? Miéért nem lehet megérteni, hogy nem csak a diszkó létezik, mint szórakozóhely?!:'D

Járj koncertekre, oda több ismerkedési szándékkal mennek a lányok, mint a könyvtárba...

2013. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól kell kinézni, minden más teljesen mindegy.
2013. jún. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Írtam is hogy nem járok diszkóba, viszont a koncert nem olyan rossz ötlet.


Köszönöm a válaszokat, de jöhetnek még.

2013. jún. 23. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!