Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.

Egy munkahelyen dolgoztam egy férfival.Kb.1éven keresztül,nézegetett,közeledett,de én nem fogadtam a közeledését,mert akkor mentem keresztül egy 6 éves kapcsolat szakitásán.

1 év után találkoztunk egy buliban és összejöttünk,de akkor is közöltem vele,nem akarok semmi komolyat,csak találkozgatunk és kész.Egy idő után kiderült családja van,2 kisfia és az is,hogy egy igazán komoly családi vállalkozást vezet,tehát igen tehetős.Amúgy ő külföldi.Ekkor kiborultam és megmondtam neki többet ne találkozzunk.Jó pár hónapig keresett,de nem érdekelt.Az édesapja keresett meg engem egyszer ugyanis megmondta a feleségének a fia,hogy válni szeretne ő viszont azt reagálta,hogy akkor viszi a vagyon felét,ami nagyon nem kevés és ezt ugye a család nem szeretné igy próbált meggyőzni arról,hogy az lenne a legjobb mindenkinek ha eltűnnék a szinről.A problémám az,hogy beleszerettem közben a férfiba de úgy érzem nem tehetem meg ezt velük,hiszen sokat dolgozott a családja és ő azért a pénzért.

Ti mit tennétek?Csak az a helyes megoldás ha megmondom neki,hogy soha nem lesz köztünk semmi?


2013. jún. 23. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tiszta film .... Nem tudom,azért csak beszélnék a férfival ,a találkozó mindent eldöntene ... Hátha ő a nagy ő? :-)
2013. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak egy dolgot mondanék: ebből a kapcsolatból csak te kerülhetsz ki vesztesen és "sérülten". Lépj tovább.
2013. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen,az igazság az,hogy megdobogtatta a szivem rendesen,mint valami tininek,bár már közel sem vagyunk azok.

Én 31 éves vagyok,ő 41.

Tényleg tanácstalan vagyok,de köszönöm az eddigi válaszokat!

2013. jún. 23. 21:32
 4/8 anonim válasza:
Nekem nem kéne olyasvalaki, akit el lehet szeretni egy családtól.
2013. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A feleségével már elég régóta nincsennek jóban,csak a fiai miatt maradt velük.
2013. jún. 23. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod, engem nem érdekelne a pénz. Mármint pasi részéről. Lehet sokat dolgozott érte, de ha nem szeretem a feleségem, és más kell, akkor előbb utóbb így is úgy is válás lesz a vége, vagy mellette egy titkos szerető.

Ebben az esetben a pasinak kell eldönteni, mit akar.


Női részről fogadnám a közeledést, ha belé szerettem már,de nem kényszeríteném válásra. Csak tisztáznám vele, mit akar. És aszerint szervezném az életem.

Mondjuk abba nem mennék bele, hogy a családja mellett szerető legyek, csak azért, hogy a pénze megmaradjon :)

De ez az én véleményem.

2013. jún. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a feleséggel nincs már jóban csak a gyerek miatt vannak együtt szöveg és az, hogy ezt elhiszed nagyon nagy naivitásra utal!
2013. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor közölte a feleségének,hogy válni szeretne amikor mi nem voltunk együtt.Ezt a 'szöveget' meg nem ő mondta nekem,hanem az édesapja.
2013. jún. 25. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!