Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza szoktak élni a ˝szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szoktak élni a ˝szerintetek csúnya srác vagyok˝ kérdések képeivel itt?

Figyelt kérdés

Fel töltik ilyen napisz.rra vagy mémet csinálnak belőle?

Gondolkodom kikérjem e a véleményemet tőletek, de tartok tőle, hogy valaki megszivatna. F


2013. jún. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd fel magad, ki tudja, kinek mi fordul meg a fejében.

De ha gondolod, én adok véleményt privátban. 18/L

2013. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, hogy felküldik-e napisz@rra, mert nem érdekel az oldal, de az csak a hölgy szegénységi bizonyítványa, ha ebből versenyt csinál.


Én úgy tudom inkább a lengébb vagy ostoba lányokat szokták kirakni.

2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem élek vissza senkinek a képével, és én is szívesen mondok véleményt :)


18/L

2013. jún. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Biztos van 1-2 gyökér, aki visszaél vele. A helyedben nem tenném ki.
2013. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én tettem már fel a testemről képet persze fej nélkülit és eddig nem élt vele vissza senki a fejemet már meggondolom h elküldöm-e valakinek.
2013. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes, miért csak egy nő tudná feltenni? :DDD a férfiak nem értenek hozzá ? :D
2013. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem, meg most amúgy kinek mi tetszik. én annyira nagyon ronda embert még nem láttam ide kirakva. de ha gondolod küldhetsz nekem priviben. én nem rakom fel nyugi. és szívesen mondok véleményt is 17/L
2013. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!